• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

rolang 600 ve exr46 hakkında ...

muzikruhlu

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
şuan yok
Ewet forum üyeleri iyi forumlar dilerim

bu soru çok konuşulur roland g 600 mü yoksa roland exr 46 mı daha iyi iş çıkarır yorumları bekliyorum her yönleriyle kıyaslayabilirsiniz tartışalım sohbet ortamı oluşşun ...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: çok konuşulur bu soru ...

keşke onun yerine ''acunun yaptığı programların Türk izleyicisi üzerinde yarattığı olumlu ve olumsuz etkiler nelerdir'' diye sorsaydınız daha iddialı olurdu:)

gerçekten çok olay yaratacak bi konu..

İyi iş çıkarması piyaniste bağlı g600 le gazinoda da iş yaptık düğünde de ama çok yaşlandı o yüzden 2si arasında kalsam ben exr 46 seçerdim.
Bu arada çokta konuşulmaz bu sorun :) her klavye alan arkadaşımızın sorduğu sorular bu tarz ilk değilsin :)

bu soru ayın sorusu olarak forum literatürüne geçmeli derim!! :) :) hocam diyorsunki dedemmi hızlı koşar babammı :) sence?

arkadaşlar kusura bakmayın, aslında bende farkındayım konunun o kadar konuşulmayacağının ama konuşulsun diye öyle başlık attım ve espiri yapan arkadaşlarada tebessüm ettim kendi kendime , ama aslında yinede klavyeye yeni başlayanların kafasını kurcalıyor bu soru her yerde çünkü g600 süper felan eski ama orgların babası bi tarafta yeni nesil exr 46, aslında yeniler için biraz ikisininde özelliklerinden farklılıklarından bahsetmek gerekir ...

Her piyanistin aşık olduğu bir alet vardır..ilk ekmek yediği,ustalaştığı alet onun için herzaman ayrıdır..bu açıdan çoğu piyanist g600 aşığıdır :) ama yenilik güncellik açısından şu zamanda exr46 daha cazip bir seçenek..

cevap basit her türlü exr-46 ...

yok ya çok konuşulmaş cevabı bence çok basit bütün rolandlar = roland gw 8