• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Rolantr deki ritim istekleri hakkında.

Cevap: Rolantr deki ritim istekleri hakkında.

Arkadaşlar ben dahil herkez orgun 2-4 bayon ve halay ritmi eksiğinden bahsedip dururken
rolandtr deki ritim istekleri bölümüne girince şoke oldum. Birileri üşenmeden sürekli kullanıcı girişi yapıp ritim isteği kasıyor sanırım.

Alakası olmayan ritimler ön plana çıkmış.

Lütfen rolandtr deki ritim oylamasına her üye tek sefer oy kullanabilsin.
zira üşenmem deve yürüyüşü ritmi isteği yapıp 200 defa oy veririm :D

Selamlar. Zaten her kullanıcı bir oydan fazlasını kullanamıyor ki...

üstadlar roland türkiye , forum üzerinden ve kendi sitesinden yapılan istekleri ve önerileri dikkate alıyor bence bu konuda içiniz rahat olsun....

yav arkadaşlar herkes kendi yöresinin ritmlerini biliyor peki serken türküm o ritmleri biliyor mu bunu düşünen yok burda bile bir köyle diğer köyün oyun sitili halay çekme tarzı birbirini tutmuyorken koca ülkede bu kadar zengin müzik kültürüne nasıl cevap versin roland bu çok zor öyle olsaydı roland yamaha ve korg emoyla uğraşmazdı öyle değil mi... sonra ritm yazmak o kadar basit birşey değil işlerimden dolayı uğraşamıyorum... ama şu sezon bitsin bütün kış bk-5 in üzerindeyim (trakya tarzı) çünkü 10 yıldır bu bk-5 beni kendime getirdi duyunca hemen gidip aldım korg pa 800 le kapışırım bu orgla seneye iddiaya girmek isteyen seneyi beklesin... olmaz böyle ses netliği yahu distortion gitarla sanki canlı elektro gitar çalıyor insan