• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

roman demom

edirneli

Moderator
Yönetici
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland G-600&Roland GW-8
g-600 le roman demom

edirne yöresinde çaldığımız yavaş roman havasını sizlerle paylaşmak istedim yorumlarınız kendimi dahada geliştirmek için yoluma ışık tutacaktır.. birde akorlar konusunda sizden yardım isteyecem ilerleyen zamanlarda kendimi iyice geliştirmek istiyorum akorlarda. herkese saygılar

Moderatör tarafında düzenlendi:
çok teşekkür ederim..

zamanla daha güzel olacaktır.Bol bol çalışınız :) Emeğinize sağlık...

merhaba arkadaşlar dün akşam sizlerle bir roman havası paylaşmıştım ama konu 59 kez görüntülenmesine rağmen sadece 2 kişi yorum yapmış yorumlar olmazsa eksilerimizi artılarımızı nasıl anlayacağız? iyi veya kötü yorumlarınızı bekliyorum.. herkese saygılar

Moderatör tarafında düzenlendi:
slm ağır ağır tulum güzel olmuş. bence orgdaki ses kaliteside önemli daha yüksek model bir orgla dahada güzel olur. bide korg ile denemeni tavsiye ederim örneğin pa80, pa800 veya pa2x imkanına göre. çalışman güzel olmuş gerçekten, g600 biraz eski. Başarılar dilerim...

paylasim icin tesekkurler.devamini bekleriz

basarilarinin devamini dilerim cok guzel olmus yenilerini de bekleriz..

teşekürler arkadaşım güzel olmuş fakat ritmde sanki akor yokmuş gibi geldi arkada dem sesi vardı sadece ya da ben mi fark etmedim acaba .