• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ronald g600 ses yardım

emreyusuf55

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
SAZ
selam ustadlar biraz fazla soruyorum ama g600 askından arkadaslar yaylı elektro zurna klarnet macun keman saz lead bu sesler sıralı kimsede varmı o kadar ses denedim ama bulamadım önemli olan yaylı elektro zurna klarnet bu 4 arka arkaya hangi sette var veya hangi seste var yardımcı olursanız sevinirim tskler

Cevap: Ronald g600 ses yardım

arka arkaya sıralı bilemem ama.hangi banka kaçıncı no.da olduklarını bir kağıda yazarsan istediğin anda 2 tıkla o sesi devreye alabilirsin.örneğin ben 2011'01_.ups ses setini kullanıyorum(komple komasız).birgün oturup tüm sesleritek tek denedim ve ii olanlarını isimleriyle bir kağıda not ettim.istediğim sesi anında devreye alabiliyorum.sen de öyle yap bence.....

akor ustad transpoze verdigin zaman onu nasıl sbpitleriz ayarladıgım sesi degiştirdigimde transpoze de gidiyor bunun caresi nedir tskler

akor ustad transpoze verdigin zaman onu nasıl sbpitleriz ayarladıgım sesi degiştirdigimde transpoze de gidiyor bunun caresi nedir tskler

transpozeni ayarla, sonrada vereceğin koma falan varsa onuda ayarla ve menü den PROTECK i OFF yapman lazım...sonra da WRİTE tuşuna parmağın basılıyken yükleyeceğin banka mesela 31 ve ya 22 ye basman yeterli..........

ferit abinin dediği gibi yap o zaman istediğin gibi sıralayabilirsin kolay olur