• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ruhun Şad Olsun Kardeşim...!

ChordSolo

Forum Doktoru
Yönetici
Administrator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
chordsolo.wixsite.com
Enst.
Yamaha PSR670&750
"ŞEHİT YÜZBAŞININ KÖYÜNDE HÜZÜN
ŞIRNAK'ın Beytüşşebap ilçesinde PKK'lı teröristlerce kurulan pusuda şehit olan Jandarma Yüzbaşı Erdal Okur'un Tokat'taki köyünde büyük üzüntü yaşandı. Yüzbaşı'nın 2 ay önce tayinle Şırnak'a gittiği belirlendi.

Beytüşşebap İlçesi'nde PKK'lı teröristlerin saldırısı sonucu şehit düşen 3 askerden biri olan Jandarma Yüzbaşı Erdal Okul'un acı haberi İstanbul'da yaşayan annesi ve kardeşleri ile Ankara'da bulunan eşi ve Tokat'ın Turhal İlçesi'ne bağlı Ataköy'de bulunan yakınlarını yasa boğdu. 1.5 yıl önce Ankara'da Yasemin Okul ile evlenen şehit Jandarma Yüzbaşı Erdal Okur'un çocuğunun bulunmadığı ve 2 ay önce tayin ile Şırnak'a gittiği bildirildi. Tokatlı olmasına rağmen İstanbul'da doğup büyüyen Erdal Okur'un 4 çocuklu İsmet-Hanife Okur çiftinin en küçüğü olduğu belirlendi. Şehidin babası İsmet Okur'un yılar önce vefat ettiği, annesi Hanife Okur'un ise İstanbul'da işçi olarak çalışan ağabeyi Erdoğan Okul'un yanında kaldığı belirlendi. Şehidin ağabeylerinden Hilmi Okul'un ise astsubay emeklisi olduğu ve şu anda yurtdışında bulunduğu kaydedildi. Şehit yüzbaşının Ataköy'de yaşayan amcaoğulları Şevket ve Turgut Okul da acı haberi büyük bir üzüntü ile karşıladı. Acı haberin köye ulaşmasından sonra köy halkı yakınlarına başsağlığı dileğinde bulundu. Şehidin amca çocuklarının bulunduğu eve Türk bayrakları asıldı. İstanbul'da bulunan annesi ve kardeşleri ile Ankara'da bulunan eşi Yasemin Okul'un de cenaze için Turhal İlçesi'ne bağlı Ataköy'e gelmek üzere yola çıktıkları bildirildi. Bugün kente gelecek olan şehit Jandarma Yüzbaşı Erdal Okul'un cenazesinin gece Turhal Devlet Hastanesi'nde bekletileceği ve yarın öğlen saatlerinde ilçe merkezine 16 kilometre mesafede bulunan Ataköy'de toprağa verileceği öğrenildi."

Dün gece bu haberi alacağımı bilsem bu sabaha uyanmak istemezdim heralde...
İsmi geçen yüzbaşı okul arkadaşım,sıra,sigara,kantin sırası,ev arkadaşım,silah,devre,can arkadaşım...
Ne diyebilirim ki?Allah belasını versin bu şerefsizlerin...!Bıçak kemiğimize dayandı artık...
Ne olur bir fatiha da siz okuyun ve bu ülkeye sahip çıkın ne olur...
Ruhun şad olsun devrem,emanetin emanetimizdir artık...

Ch.

Cevap: Ruhun Şad Olsun Kardeşim...!

Arkadaşım başın sağ olsun, şehidimizinde ruhu şad olsun.

sizin TSK nin ve Aziz Milletimizin başı sağolsun...sabırlar dilerim kardeşim...
Dire Straits - Brothers In Arms

Silah Arkadaşlarım

Bunlar sis kaplı dağlar
Şimdilik benim evim
Fakat benim evim ovadır
Ve hep öyle olacak
Bir gün döneceksin
Vadine ve çiftliğine
Ve bir daha yanmayacaksın
Silah arkadaşı olmak için

Ateşin vaftiziydi
Yıkıntıların içinde
Acılarınıza tanıklık ettim
Savaşın öfkesi yükseldi
ve canımı çok kötü yaktılar
Korkuda ve alarm çaldığında
Beni terk etmediniz
Benim silah arkadaşlarım

Bir sürü farklı dünya var
Bir sürü farklı güneş
ve sadece bir tanesine sahibiz
Fakat başka birinde yaşadık

Şimdi güneş .iktirip gidiyor
ve ay yükseliyor
Elveda dememe izin verin
Her erkek ölmek zorunda
Fakat yıldızlarda yazılıdır
ve avuçlarınızın her satırında
Biz savaşan ahmaklarmıyız
Silah arkadaşlarımızla

Moderatör tarafında düzenlendi:

Şerefsiz soysuzlar içim burkuluyo böyle haberleri duydukça!..Allah sabır versin ailesine ve sana abi.

allah bütün sevenlerine ve sana sabır versin kardeşim :(

Başınız sağolsun, Allah sabırlar versin geride kalan yakınlarına.
Maalesef kangren oldu bu yara.Neşter vurulması gerektiği halde, yıllardır gerekli müdahaleyi yapmayanları Allah'a havale ediyorum.

Bendeniz de Komando Asteğmen olarak 1996 yılında bulundum bölgede.Yaşamayan bilmez oralarda ne olup bittiğini...

Allah askerimize güç, kuvvet, akıl ve cesaret versin...

Rabbim tüm şehitlerimize rahmet , yakınlarına da sabır versin, artık dilimden vatan sağ olsun demek gelmiyor ne yalan söyleyeyim.Eğer şehitlerimizle vatan sağ olacak olsaydı çoktan bu kan dururdu.kirli eller inşallah bir an önce bu topraklar üzerinden siyaset yapmaktan vazgeçer.Bence Bahadır hocam şehitlerimize bir fatiha okuyalım derken bir şey söylemeyi sanırım es geçmişsin ,izin verirsen ben tamamlamak istiyorum.Tüm üyelerimizi şehitleri bir fatiha okurken bu katiller içinde beddua etmeye çağırıyorum, duaların geri çevrilmediği bu mübarek ramazan ayında.Çünkü kişinin başkası hakkında yaptığı dua en makbul duadır.

bu ülkeye sahip çıkın ne olur...ANKARADAKİLER

basınız sağolsun.ruhları şad mekanları cennet olsun...

basınız sağolsun.ruhları şad mekanları cennet olsun..... allah belalarını versin köpeklerin şerefsizler.

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri