• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

s650 ciler için çalışma kararımız

gökhan kardeşim öncelikle kolay gelsin sample dizme işini expansion voice editörlemi yapıyorsun demo versiyonu olan şayet ben 2 aydır a2000 için gerekli malzemeyi toplayıp adam akıllı bir programın sunulmasını bekliyorum yamahadan dediğin gibi bir çok ses ve kit çektim kmp olarak onları tek tek wawe ye çevirdim zahmetli iş başarılar

Çok teşekkürler.Büyük bir yardım etmiş olursunuz.Başarılar.

Cevap: s650 ciler için çalışma kararımız

teşekkürler arkadaşlar, piyasa sesleri değil.. özel olarak ele geçirdiğimiz usb setlerde bile bulunmayacak lezzetteki sesleri kullancağız...

kardesim emeginize saglikAllah yolunuzu acik etsin aslinda gercekten bu iste baya modur olduk nerdeyse 1 senedir bekliyoruz biseyler yapilacak diye ama idareten bisey bile yapilmadi imkanimiz olsa coktan yapacam ama biz oyle ev kullanicisiyiz elimizde nevale olmayinca yapma sansimizda kalmiyo onun icin bize destek veren arkadaslar sevgiler saygilar Emeginize saglik

öncelikle s650 sahibi olmamana rağmen böyle bir sıkıntıya ortak olman takdire şayan bir durum teşekkür ederiz. benim düşüncem s650de ekspanşın editör ile artık ses olayı çözülmüştür. istediğin yerden istediğin sesleri wav olarak (gerekirse 22khz yapıp) atabilirsin. fakat yeni ve güzel ritimlere ihtiyaç var. problem burda kendini gösteriyor. s650ye en fazla 55 seslik drumkit atabiliyorsun. buda çok büyük sıkıntı yaratıyor.

bende s650 kullanıcısıyım seslerden yana bir sıkıntım yok gibi tabi.sesler güzel bence
drum kit ve bunlara uygun ritim ler olsa iyi olur düşüncesindeyim...
emeğiniz için teşekkürler...

seslerden yana büyük sıkıntı var ritim ler idare eder..

Hayırlı çalışmalar, ALLAH kolaylık versin, Ellerinize ve Emeğinize sağlık.

gelişmeler varmı arkadaşlar çalışmalar ne zaman biter ?

bu aralar ful gidiyor düğünler o yüzden çalışmalara ara verdik... en kısa zamanda işlerimiz azalınca tekrar kaldığımız yerden devam edeceğiz