• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

s650 ciler için çalışma kararımız

Cevap: s650 ciler için çalışma kararımız

iyi çalışmalar dilerim kolay gelsin .sormak istediğim bir konu var s650 yamaha için. elimdeki s650 için bir alıcım var kendisi de kontrol etti baktı ama bulamadı bende tecrübe sahibi olmadığım için bilgilendiremedim kendisini.

bu modelde style edit veya ritm edit diye bir menü varmı klavye de varsa giriş nasıl yapılıyor yardımcı olurmusunuz.

kendisi ritmin içine girip bazı değişiklikler yapabilmeyi düşünerek cihaza talip olmak istiyor.böyle bir özelliği varmı s650 nin.

S650 de ritim editleme menüsü malesef bulunmuyor. Sadece yeniden ritim yazma olayi mevcut ama icindeki yada USB deki ritimleri editleme imkaniniz bulunmuyor.

ritmin basslarinin kitlerinin seslerini kısabilir veya tamamen kapatıp reg'lere kaydedebilirsiniz, ritmin ustune kaydeder mi bilmiyorum ama kitleri ve basslari değiştirmeyi hiç denemedim.

yanlis bilgilendirmeyiniz lutfen emin degilseniz cevaplamayin. Ritim editleme mevcuttur mevcut olan usbdeki ritimleri hatta kendi ritimlerini bile editleyebiliyorsuunuz yapmaniz gereken ritim seciliyken Rec tusuna basiniz iki secenek sunar size yes no diye bunlarida sole izah edeyim sifirdan ritim yazmak istiyorsaniz ritim yese basmaniz gerekecektir tum kanallari silmesi icin mevcut olan bir ritmi editlemek istiyorsaniz ise no ya basmak gerekecektir ve gene ritim yazma bolumu acilacaktir fakat kanallar ve vayadyonlar bos degildir secmiz oldugunuz ritimi istediginiz gibi duzenlersiniz. s650 ile ilgili sorun ve sorulariniz varsa bana ulasabilirsiniz saygilar yanis yonlendirmede yapmayalim. saygilar ;)

yanlis bilgilendirmeyiniz lutfen emin degilseniz cevaplamayin. Ritim editleme mevcuttur mevcut olan usbdeki ritimleri hatta kendi ritimlerini bile editleyebiliyorsuunuz yapmaniz gereken ritim seciliyken Rec tusuna basiniz iki secenek sunar size yes no diye bunlarida sole izah edeyim sifirdan ritim yazmak istiyorsaniz ritim yese basmaniz gerekecektir tum kanallari silmesi icin mevcut olan bir ritmi editlemek istiyorsaniz ise no ya basmak gerekecektir ve gene ritim yazma bolumu acilacaktir fakat kanallar ve vayadyonlar bos degildir secmiz oldugunuz ritimi istediginiz gibi duzenlersiniz. s650 ile ilgili sorun ve sorulariniz varsa bana ulasabilirsiniz saygilar yanis yonlendirmede yapmayalim. saygilar ;)
aynen katılıyorum s650 in bilinmeyen daha birçok özelliği var fakat bu tarz şehir efsaneleri yüzünden kendi kendimizin cihazlarını öldürüyoruz piyasada..aranjör sınıfında satılan klavye ye utanmasalar oyuncak diyecekler, işte bu yüzden dir sıfırı 2000tl olan s650 2.elde nerdeyse 700-800 tl teklif ediliyor pa500 de 2100tl sıfırı ama 2.elini bul bakalım 1500-1600den aşağı bulabilirsen.. herkes tutturmuş set yok set yok diye..usb den yamahanın neredeyse tüm ritimlerini hatta korg dan convert edilen ritimleri bile okuyor ritim sıkıntısı yok.. ses konusuna gelince türk exp pack de yeterli türk sesi var sitede karma yep olarak paylaşılan ses paketinde de tüm türk sesleri var zaten batı sesleri harika düzeyde yok illede olmadı üzerindeki sesleri dsp efect ayarları ile değiştirebiliyorsunda e daha ne olsun.. yok illede tatmin olmuyorsanız gidin pa3x yada tyros 4 alın..daha ne diyeyim...

çok teşekkür ediyorum ustalara bilgi paylaşımından ötürü.

Merhabalar, acaba çalışmalarınızın son durumu nedir?

2 gün sonra s650 aldım geliyor.. bizzat kendimde ritim işleriyle uğraşacam, kaldığımız yerde devam