• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Sahibinden satilik sifir gibi yamaha a 1000tr çipli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

securityizmir

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
yamaha a 1000 tr
SEVGİLİ MÜZİSYEN ARKADAŞLAR YAMAHA A1000'Nİ ŞİMDİDEN GÜLE GÜLE KULLANIN.
orgumu pek anlatmak istemiyorum fakat gene de özetlemek gerekirse;2,5 sene önce izmirde master müzikten aleti sıfır olarak aldım,aletin faturası kullanma klavuzu nota sehpası mevcuttur.alet 2.klavye olarak buca belediyesinde pa80nin altında sntizayzır olarak kullanıldı,hiç bir kitlenmesi yok,yaklaşık 15 disketimde altyapı ritm ve her türlü simple ses mevcuttur,yamahanın çipli versiyonu olup her yöreye özgü ritimleri mevcuttur,sanat müziği halk müziğibalkan karadeniz doğu(halay)her türlü ritm mevcuttur.kendim çok para kazandım ama orglarıma çok iyi olarak baktım çünki ekmek teknemdi.özmek istemem ama her akşam iş bitimi silmeden gitmezdim.kılıfı ve piyasada 180tl olan fotoraftaki ikili org sehpasıyla birlikte satıyorum fiyatta ısrar etmeyin gelin orgu görün öyle konuşalım ...orgumu satma sebebim devlet memuru olma sebebimdir polis oldum.şimdiden hayırlı uğurlu olsun...İZMİR ÇEVRESİ İLLERE YOL HARCIRAĞINI KARŞILARSANIZ GETİREBİLİRİM.0555 626 28 68 cagatayhan_gs@hotmail.com

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...