• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Saka gibi sifa niyetine bir tane set yok :)

• Konbuyu başlatan CHL
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 53
  • Görülen : 11K

CHL

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
pa2x
Selam Canlar
Yamahanin soundunu duyunca Korg dan sogudum merak saldim tyrosa Hobby amacli bir kulaniciyim t4 biraz agir kacar dedim T3 buldum bir tane alimmi almayimmi derken setlere bir bakayim dedim kendimce ne var ne yok 2 en populer siteden 1 tane sifa niyetine set cikmadi ...
Guleyimmi aglayimmi sasirdim cidden cok ilginc bir durum vede icler acisi ,Bir tarafta harika bir cihaz ortada kalmis diger tarafta adamlar cihazin rengini degismis biraz effect ekleyip eskisine yok satiyor yenisi diye...
1 set cikacakmis 2009 dan beri 6 ayi var cikmaya ,sene olmus 2012:rolleyes:
uzuldum :(

Cevap: Saka gibi sifa niyetine bir tane set yok :)

hangi setler var elindE?

Ustam isin asli hicbirsey yok elimde bulamadim birsey ..
Tyros almak icin yarin harekete gecmeden evvel arastirayim dedim ama malesef umutsuzluga kapildim ...
ortada hicbirsey yok ama boylesi bir cihaza set bulunmamasi cidden inanilmaz geliyor bana...
umarim tavsiyenizi esirgemezsiniz :)

Ustam isin asli hicbirsey yok elimde bulamadim birsey ..
Tyros almak icin yarin harekete gecmeden evvel arastirayim dedim ama malesef umutsuzluga kapildim ...
ortada hicbirsey yok ama boylesi bir cihaza set bulunmamasi cidden inanilmaz geliyor bana...
umarim tavsiyenizi esirgemezsiniz :)

doktorun yanında telaş etme ... dr salim yardımcı olacaktır...

o zaman ayrı. nette hiç birşey bulamazsın abicim. Piyasada çakal çok. Birşey yayınlamaya gelmiyor. sample'lar hemen havalarda uçuşuyo... O yüzden set konusunda yardımcı oluruk.

Selam Canlar
Yamahanin soundunu duyunca Korg dan sogudum merak saldim tyrosa Hobby amacli bir kulaniciyim t4 biraz agir kacar dedim T3 buldum bir tane alimmi almayimmi derken setlere bir bakayim dedim kendimce ne var ne yok 2 en populer siteden 1 tane sifa niyetine set cikmadi ...
Guleyimmi aglayimmi sasirdim cidden cok ilginc bir durum vede icler acisi ,Bir tarafta harika bir cihaz ortada kalmis diger tarafta adamlar cihazin rengini degismis biraz effect ekleyip eskisine yok satiyor yenisi diye...
1 set cikacakmis 2009 dan beri 6 ayi var cikmaya ,sene olmus 2012:rolleyes:
uzuldum :(
frden slmlar sen gonul rahatligiyla al usdat salim var

Cok Sagolun Bilgi icin Salim ustanin A2000 calismalarini takip ediyorum zaten ve Sevindim Yardim eli uzatmasina...

al sana bekir set tyros 3

al sana oryantel set tyros 3

ben sana ilac niyetine buldum :)

ayrica isi bilirsen tyros 2 sesleride converte olup tyros 3 de kullanabilirsin

daha fazla istersen drsalim yardimci olacaktir.

kadir supersin valla