• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Saka gibi sifa niyetine bir tane set yok :)

• Konbuyu başlatan CHL
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 53
  • Görülen : 11K
Cevap: Saka gibi sifa niyetine bir tane set yok :)

frden slmlar usdat t2 leri okutabiliyorsun convert programin varsa bendeki t2 setleride yollarim sen dert etme zaten salim hizir acil masallah herkesden allah razi olsu n yardimci olurlar

.
Bence Tyros3 için temiz ikinci el ve gator sert case ile beraber £1450 posta dahil iyi bir fiyat. Bizde yaklaşık 3400 TL ye tekamül ediyor.
Tekrar hayırlı olsun.

Burhan abi cok sagolasin dusunmen yeter :)
Nasil 3450tl ise sizce normalmi bu fiyat?

usdat bedava demek t2 ler usan ofiyat burda t2 ler 1400 1600 euro arasi sen guzel denk getirmisin hayirli olsun

Cok sagol :) iyi haber...

buyur bak
t2 buda t3http://www.leboncoin.fr/instruments_de_musique/280558993.htm?ca=15_s bununda her seyi icinde hatta internet baglantisi bile varmis aletin icinden yamaha sitesine girebilir inter netle yenilikleri dunyadaki aktarabilirisin aletin icine

Moderatör tarafında düzenlendi:

adam sutudyoda kullanmis t4 alcam oyuzden satiyorum diyor alt yazida

Moderatör tarafında düzenlendi:

aynen benim Adamda T4 almis :)

sagolasin umitcim ikinci el liverpoolda bir ingiliz sarkici studyosunda kullanmis cok iyi durumda gator sert case ile beraber £1450 posta dahil...
Bakalim bu aksam set deneme sansim olacak ramlar yeni geldi hayirlisi artik....
Bu arada cihaz t3 :)
t4 sıfır £3000 ikinci el £2800 civarina gidiyor cok fark var arada 300-500 olsa belki t4 alirdim...
Gerci t3 te ebayde 2050 pounda bile gideni var...

hayırlı olsun abi güzel fiyata almışsın trde bu fıyata t2 ler satılıyo belkı daha fazladır alet saglam güsel alet taş gibi diğer markalara on basar set konusunda bıraz sıkıntımız var ama sen salim kardeşimle irtibata geç o senin derdine derman olacaktır bende ona gıdecem bakalım :)

Salim sagolsun yardimci oluruz dedi simdilik t3 oriental pack yukledim ve sasirdim cidden korgda onlarca set var ama kendince guzeller ancak bu oriental pack onlarin tozunu attirdi simdiden yapanlarin emegine saglik yanliz sanki yarida kalmis set tam vahdelere geldim bitti yani soyle saglam vahdeler yok ama ankarasi ciftesi pop(bayildim severim demet akalini :) ) ama soyle iki damar takilayum dedim o departman kapali :)
Bu arada birseyi daha anladim neden bazi arkadaslar tutmuyor tyrosu cunku ritimleri tane tane kalite bir gurultu yok ee bazi ortamlarda demekki gurultu gumburtu lazim i duruma pek gitmez sanki cunku bugun bir parcanin altyapisini ac dinle oda boyle dingin teker teker detayli zengin....
Emo yu rehin alalim seti verene kadar :)