• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Sarı Çizmeli Mehmet Ağa,ChordSolo

ChordSolo

Forum Doktoru
Yönetici
Administrator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
chordsolo.wixsite.com
Enst.
Yamaha PSR670&750
Sample tank2,virtual guitar,hypersonic2 ile Cubase5 te yapıldı.
Sadece enstrumantal olarak kaldı,belki altyapı olarak kullanmak isteyenler olabilir.Yorumlarınızı beklerim;

Ch.

Cevap: Sarı Çizmeli Mehmet Ağa,ChordSolo

emeklerin için tşk ler bahadır

Çok iyi iş çıkarmışsın hocam emeklerine sağlık tam ders mahiyetinde olmuş bunun videolu anlatımını yapabilseydin arkadaşlara çok yararı olurdu...

Çok iyi iş çıkarmışsın hocam emeklerine sağlık tam ders mahiyetinde olmuş bunun videolu anlatımını yapabilseydin arkadaşlara çok yararı olurdu...

yapımından ziyade mix de çok uğraştım hocam.dediğin doğru aslında ama eskisi kadar zamanım yok maalesef...
belki birgün video olarak da koyarım umarım...

Ch.

Bahadır altyapı çok güzel olmuş bir tek dist gitarın tonunu beğenmedim. bas gitar ve davullar çok iyi emeğine sağlık, istersen ben üzerine söylerim, sonrada yayınlayabiliriz...

Bahadır altyapı çok güzel olmuş bir tek dist gitarın tonunu beğenmedim. bas gitar ve davullar çok iyi emeğine sağlık, istersen ben üzerine söylerim, sonrada yayınlayabiliriz...

ne demek hocam çok memnun edersin beni.ben söylemeyi beceremedim,senin çok iyi söyleyeceğini düşünüyorum.
az önce bir arkadaşa ritm gitarın tonunu beğenmediğimi belirten bir mesaj yazmıştım diğer forumda.tam üstüne sen de dist. gitarı söyledin...:)muhtemelen onu biraz uğraşla düzeltirim de asıl sorunum ritm gitarda...
virtual guitar vst sini istediğim gibi tonlayamıyorum veya çok tek düze kalıyor...
eleştirin için teşekkür ederim,bunun çaresini araştıyorum zaten son iki gündür...:(
selamlar

Ch.

Moderatör tarafında düzenlendi:

çok güzel olmuş.ellerine sağlık ChordSolo..iyi çalışmalar dilerim.

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri