• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Satilik pa1x tertemiz

piyanist41

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
korg pa1x kolonlu 40 gb harddisk dvd writer emo board mp3 board avrupa case hediyemdir tertemiz sorunsuz bir alet halen çalıştığım resteruantta kullanmaktayım fiyat :3800 tl fiyat az yada çok demeyin alete göre fiyat verdim alet full dur. tel:05067521130--05442802429 alet izmittedir

Cevap: Satilik pa1x tertemiz

izmitin neresi hocam yazarsan ilgilenirim.

izmit merkez burak kardeşim ilgilenirsen telefon numaram var ararsın görüşürüz

ilan günceldir

korg pa1x kolonlu 40 gb harddisk dvd writer emo board mp3 board avrupa case hediyemdir tertemiz sorunsuz bir alet halen çalıştığım resteruantta kullanmaktayım fiyat :3800 tl fiyat az yada çok demeyin alete göre fiyat verdim alet full dur. tel:05067521130--05442802429 alet izmittedir

pa*800 takas düşünürsen görüselim alet kapalı kutu sıfır 2 sene garantili faturası adına kesilecek dostum0530 544 23 54

Sahibinden.com sitesindeki 30122761 nolu ilanimi inceleyin t/a/k/a/s düşünürseniz üzerini nakit öderiz
acele cevap lütfenvap bekliyoruz selamlar

sahibinden.com sitesindeki 30122761 nolu ilanimi inceleyin t/a/k/a/s düşünürseniz üzerini nakit öderiz
acele cevap lütfenvap bekliyoruz selamlar

arkadaşlar böyle bir ilan yok lütfen ilani kontrol edin;)

sen nerdensin dostum ?
şehir yani neresi..

cadyy kardeşim benim ilanımın içinde şekil yapıyorsun bunu sana hiç yakıştıramadım varsa satılık aletin kendine yeni bir ilan aç..arkadaşlar ilan sahibi benim alet tertemiz ve sorunsuzdur düşünen varsa tel nomu bıraktım arayıp görüşebiliriz pa 800 le takas düşünen arkadaş bana uygundur alet sıfır ise

cadyy kardeşim benim ilanımın içinde şekil yapıyorsun bunu sana hiç yakıştıramadım varsa satılık aletin kendine yeni bir ilan aç..arkadaşlar ilan sahibi benim alet tertemiz ve sorunsuzdur düşünen varsa tel nomu bıraktım arayıp görüşebiliriz pa 800 le takas düşünen arkadaş bana uygundur alet sıfır ise

dostum alet temiz kapalı kutu fatutrasını adına keseriz ben ist b.çekmecedeyim görüselim birkanengin hotmail.com ekle görüselim