• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Satılık Roland E 60 yeni gibi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Satılık Roland E 60 yeni gibi

@Amattor

Bu cihaz hakkında biraz daha detaylı bilgi verebilirmisin. Tuşesi nasıl, stabil çalışıyormu, malzeme kalitesi, ton sound nasıl, tüm roland ritimleri derken direkt okuyormu, üzerindeki oriental kit iyimi vs. vs. Buralardaysan ve bilgi verebilirsen sevinirim.

Bende de aynısı var almak isteyen arkadaşlar 0 555 378 54 08 yahyayetik@hotmail.com ve watsap tan ulaşabilirsiniz fiyatım 1800 tl alette yok yok roland e 60 hem betı hem doğu cihazıdır ses yukleme tüm roland ritimlerini okuma kandi ritm kovertörünün olması hafıza kartı ve disketten ses ritim yükleme 76 tuş 6.5 oktav olması pa 3 x ayarında bas tiz altyapılar amfiye girdiği zaman hoparlörleri patlatacak kadar güçlü
çıkışlar hepsi bu cihazda

Bende de aynısı var almak isteyen arkadaşlar 0 555 378 54 08 yahyayetik@hotmail.com ve watsap tan ulaşabilirsiniz fiyatım 1800 tl alette yok yok roland e 60 hem betı hem doğu cihazıdır ses yukleme tüm roland ritimlerini okuma kandi ritm kovertörünün olması hafıza kartı ve disketten ses ritim yükleme 76 tuş 6.5 oktav olması pa 3 x ayarında bas tiz altyapılar amfiye girdiği zaman hoparlörleri patlatacak kadar güçlü
çıkışlar hepsi bu cihazda

tum roland ritimlerini okur tuşesi çok kaliteli saondları muhteşem içindeki ritim çevirici ile tüm ritimleri çevirebilirsin sesleri editleyip ayrıce ses kertı ile ses ve ritim ve sınsrsız midi yukleyebilir performans yaparak sınırsız dahili belleğine kopyalayabilirsin dokunmatik ekran pa 800 gibi tek tuşla sas ve ritim seçme tek tuşla koma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...