• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Satılık Roland GW8 - Muğla Merkez

Cevap: Satılık Roland GW8 - Muğla Merkez

Teşekkürler...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Merhabalar...

Muğla'dan satılık , temiz Roland GW8

Fiyat: 1.350 TL ("Ketron Audya" aldığım için cihaz satılıktır.Muğla ve yakın çevresinde bu teklifimi düşünenler olursa benimle irtibata geçsin lütfen ; takas yok , pazarlık yok.Gündüzleri mesaideyim ; ancak saat beşten sonra ararsanız size cevap verebilirim.)

Adres: Muğla/Marmaris

Tlf: 532 546 54 92 (Bahri)

Teşekkürler...

Çok sevindim. Audya demolarını bol bol dinleriz. Hayırlı satışlar. Bu temiz GW8 i kaçırmayın....

Teşekkürler Mustafa Abi ; iyisindir umarım...

Cihazı daha teslim almadım ; ama çok büyük bir olasılıkla haftaya bu işi tamamına erdireceğim.Malum , madden insanı zorlayan bir durum :D

Bakalım , ilk demoyu ne zaman yaparız artık :)

Selâmlar...

Hayırlı, uğurlu olsun. Gözün aydın. =)

Hayırlı, uğurlu olsun. Gözün aydın. =)

Çok teşekkürler dostum...

Selâmlar... :D

Fiyat: 1.350 TL ("Ketron Audya" aldığım için cihaz satılıktır.Muğla ve yakın çevresinde bu teklifimi düşünenler olursa benimle irtibata geçsin lütfen ; takas yok , pazarlık yok.Gündüzleri mesaideyim ; ancak saat beşten sonra ararsanız size cevap verebilirim.)

Teşekkürler...

Teşekkürler...

is50 ile başlamıştınız bu sitede demolara nereden nereye...hayırlı olsun iyi günlerde kullanın.ilan da güncellensin bu arada

is50 ile başlamıştınız bu sitede demolara nereden nereye...hayırlı olsun iyi günlerde kullanın.ilan da güncellensin bu arada

Merhaba...

Haklısın dostum ; nerelerden nereye.Bu iş böyle malesef :D

Selâmlar...

Güncel ilân...

Güncel ilân...

Kargo problem olmaz , kutusu var ; yalnız kargo masrafına karışmam...