• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Satılık Roland GW8 - Muğla Merkez

Cevap: Satılık Roland GW8 - Muğla Merkez

Muğla'dan satılık , temiz Roland GW8

Fiyat: 1.350 TL ("Ketron Audya" aldığım için cihaz satılıktır.Muğla ve yakın çevresinde bu teklifimi düşünenler olursa benimle irtibata geçsin lütfen ; takas yok , pazarlık yok.Gündüzleri mesaideyim ; ancak saat beşten sonra ararsanız size cevap verebilirim.)

Adres: Muğla/Marmaris

Tlf: 532 546 54 92 (Bahri)

Teşekkürler...

Fiyat: 1.350 TL ("Ketron Audya" aldığım için cihaz satılıktır.Muğla ve yakın çevresinde(İzmir dahil) bu teklifimi düşünenler olursa benimle irtibata geçsin lütfen ; takas yok , pazarlık yok.Önümüzdeki hafta sonu İzmir'de olacağım.Gündüzleri mesaideyim ; ancak saat beşten sonra ararsanız size cevap verebilirim.)

Teşekkürler...

Hocam hayırlı olsun yeni klavyeniz. Demolarınızı merakla bekliyoruz. Hayırlı satışlar.

Hocam hayırlı olsun yeni klavyeniz. Demolarınızı merakla bekliyoruz. Hayırlı satışlar.

Teşekkür ederim Ali ; sağol...

Bu hafta sonu güzel haberlerle döneceğim inşallah :D

Selâmlar...

Fiyat: 1.350 TL ("Ketron Audya" aldığım için cihaz satılıktır.Muğla ve yakın çevresinde(İzmir dahil) bu teklifimi düşünenler olursa benimle irtibata geçsin lütfen ; takas yok , pazarlık yok.Önümüzdeki hafta sonu İzmir'de olacağım.Gündüzleri mesaideyim ; ancak saat beşten sonra ararsanız size cevap verebilirim.)

Teşekkürler...

Eeee yakışır doğrusu. Hayırlı olsun sevgili dostum. Güle güle kullan. Darısı başımıza. Sevgiyle kal.

Eeee yakışır doğrusu. Hayırlı olsun sevgili dostum. Güle güle kullan. Darısı başımıza. Sevgiyle kal.

Çok teşekkür ederim bu güzel dilekleriniz için ; sağolun...

Bana yakışır mı bilmem ama güzel çok bir cihaz , evet...

Selâmlar...

bahri hayırlı olsun en sonunda aldın demek çok karizma bir alet bu güle güle kullan

bahri hayırlı olsun en sonunda aldın demek çok karizma bir alet bu güle güle kullan

Merhaba Ümit...

Dostum daha "aldım" diyemem ama bu hafta bu işi tamamına erdiriyorum ; kararlıyım ; ve de olacak :D

Ben bir müzisyen değilim ; biliyorsun , ben müziği hobi olarak yapıyorum ; buna rağmen böyle bir cihazı alıyorum ; çünkü , istediğim , beğendiğim saund "Ketron"da var.Hayırlısı diyelim...

Çok teşekkür ederim dostum ; selâmlar...

Günceldir...

İzmir'den düşünenler va ise bu hafta sonu İzmir'deyim...