• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Satılık Roland Prelude

• Konbuyu başlatan My75
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 11
  • Görülen : 3K
Cevap: Satılık Roland Prelude

Ben prelude ilk alanlardanim,sifir kutuda 825(o zaman kur 2.20 idi) euroya aldim 2 yil once.ev kullanicisiyim.bu cihazi alirken gozgen kacirdigim en onemli detay gw-8 deki favori ses bank olayinin olmayisidir,onu haricinde cihaz butun isteklere cevap veriyor,ritim sikintisi yok gw8 in ritimlerini okur ama seslerini okumaz,gerci sagolsun murhen hocam bana yazdigi sesleri gonderdi.yazik oldu bu cihaza,sizin istediginiz fiyat euro olarak 500 euro yapar,cihazi satisa cikardim aldigim en yuksek teklif 300 euroydu,bende dursun o fiyata vermem dedim,ama bugun 400 euro versinler gozum kapali veririm,simdi gw-8 le takas etmeye calisiyorum,bakalim hayirlisi.

merhaba.hocam perlude satış niyetiniz için yazarmısınız mail metkancelekan@gmail.com

Cevap: Satılık Roland Prelude

merhaba.hocam perlude satış niyetiniz için yazarmısınız mail metkancelekan@gmail.com

hocam bir şey merak ediyorum.prelude de arka tarafta line in,veya ex.in yazan giriş var sanırım.diğer hoperlörsüz syntjesizerimi bağlayıp iki cihazında sesini preludeden duyabilirmiyim..kablo karmaşası ve extra monitör tasarrufu.roland gw 8 daha kullanışlı olsa da bu özellik önemli benim için.yukarıda mailimi verdim.fotoları yollarsanız umarım anlaşırız.teşekkürler