• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Satılık tyros4 black+1gbram+hoparlor seti

• Konbuyu başlatan doni
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 19
  • Görülen : 4K

doni

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.duobombastic.com
Enst.
Audya & SD1
SATILDI..Satılık tyros4 black+1gbram+hoparlor seti

Merhaba arkadaşlar..yaklaşık 10 gün önce aldığım Tyros4b (black edition) klavye + üzerinde gelen 1 gb ram + trs-ms04b hoparlör seti + hediye premium ses paketi + 10 yıl sertifikası orjinal ambalajlarıyla beraber satılıktır...

cihaz bu 10 gün zarfında sadece evde kullanıldı..sahneye götürmedim... üzerinde en ufak bir cizik dahi yoktur...

Ram'e internettende bulunan Türk seti + elimdeki Ketron Audya dan sample ettiğim 3 adet davul seti + Bfd ve çeşitli davullardan sample edilmiş layerli 14 adet davul seti yüklüdür...cihazın registerini daha yapmamıştım alan kişinin adına register edilebilir...

Niye sattığımı merak edebilirsiniz,söyleyeyim...Ben de 6,5 oktav Audya var..ağır olduğu için tyros 4 ile değiştirmeyi düşünmüştüm..ama black edition Türkiyeye çok geç geldi,bende ayırttığım için almak zorunda kaldım fakat sezon başladı,her akşam iş gündüzde okul var cihazı hazırlayamayacağım..canlılar bir şekilde hallediliyor ama kullandığım midileri yetiştiremeyeceim..2 org da maddan sıkıntıya sokacak..velhasılı kelam zararı göze alıp satacağım...

fiyat 7800 tl...sadece Alanyada elden teslim ederim.arzu eden gelir misafirim olur cihazı kutular alır gider...

FİYAT 7500 E DÜŞTÜ....

CİHAZ SATILMIŞTIR..

özel mesaj yada mail ve telefon ile ulaşabilirsiniz..
necdet.doni@isbank.net.tr
0532 471 51 95

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Satılık tyros4 black+1gbram+hoparlor seti

hayırlı satışlarınız olsun,sıfır fiyatının biraz daha fazla olduğunu biliyorum,tyros4 gerçekten kullanılması gereken bir alet...

hayırlı satışlarınız olsun,sıfır fiyatının biraz daha fazla olduğunu biliyorum,tyros4 gerçekten kullanılması gereken bir alet...

teşekkür ederim..sıfırı biraz fazla değil bayağı fazla

zaten buda sıfır..sıfır kutusunda diye ilan verebilirdim...

Super fiyat Kafadan 1200 Tl Cepte Kacmaz firsat ;)

Fiyat iyi gerçekten, hayırlı satışlar dilerim.

umarım bir arkadaşımızın işine yarar

Gerçekten çok iyi fiyat arkadaşım. Umarım en kısa sürede satarsın. Keşke yeterli param olsaydı... Kolay gelsin.