• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Satilik yamaha tyros2

piyanist0606

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa800-korg pa3x-yamaha tyros2
iş değişikliği nedeniylee ve birazda paraya olan ihtiyacımdan dolayı sezonun başı olmasına rağmen elimde bulunan yamaha tyros2 marka orgumu satıyorum.alet çok temizdir.yamahanın her yönüyle kalitesini bilen bilir.sağlamlık yönünde piyasadaki en sağlam aletlerin belkide en başında gelir.içerisnde seti tam anlamıyola yüklüdür.üzerinde çizik yoktur.jelatinli kullanılmıştır.bilgi almak isteyen arkadaşlar msn adresimden bana ulaşabilirler.

fiyat: 4000 tl
msn adres: kanaryamuzik19@hotmail.com

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Satilik yamaha tyros2

Hayırlı satışlar.

sen hala aleı satmadınmı usta duruyomu

hayırlı satışlar olsun kardeşi

sağolsınız kardeş.

5000e zor gider o alet :D

satılık t3 7200 lira tertemiz faturalı :D ben de satıyom :D (arkadaşım adına)

5000e zor gider o alet :D

satılık t3 7200 lira tertemiz faturalı :D ben de satıyom :D (arkadaşım adına)

salim abinin dediği gibi 4000 e satan var elinden çıkaramıyor.yanlış anlamayın aletinizin satılması açısından yardımcı olmak için söylüyoruz.hayırlı satışlar.

Allah çarşınıza pazar bereketi versin lakin anlamadığım bir mevzu var yanlış anlamayın affınıza sığınarak diyorum yazıyı dikkatlice okuyun allta

iş değişikliği nedeniyle ve birazda paraya olan ihtiyacımdan dolayı sezonun başı olmasına rağmen elimde bulunan yamaha tyros2 marka orgumu satıyorum

2 cevap sonra

usta kalırmı sattım çoktan.ama bu arkadaşın alet.o bilmez pek form felan bana aç dedi.

Şimdi burda alet sizinmi arkadaşınızınmı sizmi paraya sıkıştınız yoksa arkadaşınızmı + diğer arkadaşlarımızında dediği gibi fiyat biraz yüksek ama inşallah istediğiniz fiyattan alıcısını bulursunuz

SAYGILAR