• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

satıyorum roland gw8

mesut arslan

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
roland gw8
arkadaşlar aslında klavyelere karşı hiç ilgim yok ben aslında bağlama çalıyorum bir üniversitede öğretim elemanıyım bir hevesle roland gw8 aldım belki ilgilenirim diye ama elimi dahi sürmedim odamda yatıyor aldığım günden beri. 1200 tl fiyat düşünüyorum.çizik dahi yoktur.adaptörü orjinaldir. alıcılar arasın lütfen.05054795127.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: satıyorum roland gw8

arkadaşlar roland gw8 klavyemi sattım bilgilerinize sunarım artık roland marka asla çalışmam diyebilirim kusura bakmasın kimse.

Hocam aslında fiyat performans açısından gw 8 iyi klavye bence. Sizi Roland dan soğutan durum ikinci elde değerinin çok düşmesi mi ? :)

yok yani birde elimi sürmedim diyor arkadaş sonra rolandı kötülüyor varmı böyle bişey ben kaç seneder roland kullanıyorum şuan elimde tek bir sorunum vardı pichbend onuda yaptırdım memnunum bir eksik var set yazan yok elimizde çok ritmler var ama randumansız şukur bunada ama çok ayıp ettin kardeş rolandı kötülemen ve yalan söylemen

yok yani birde elimi sürmedim diyor arkadaş sonra rolandı kötülüyor varmı böyle bişey ben kaç seneder roland kullanıyorum şuan elimde tek bir sorunum vardı pichbend onuda yaptırdım memnunum bir eksik var set yazan yok elimizde çok ritmler var ama randumansız şukur bunada ama çok ayıp ettin kardeş rolandı kötülemen ve yalan söylemen

İyide arkadaşımız Roland ı kötülememiş,bence senin aşağıda bahsettiğin sebeplerden satmış olabilir..Kimbilir ne zorluklarla ölü bir fiyata sattı klavyeyi.

Selamın aleyküm arkadaşlar gw8 cileri merak ettim gw8 ile paylaşımlar neden olmuyor kimse kullanmıyormu klavyeyi şüphe ediyorum paylaşımlar yapılmaz oldu terkmi edildik neden bu duruma düştük gw8 den memnunum ama paylaşımlar kesildi bu roland üreticileri neden gw8 ile ilgilenmediler biz çok bişey istemiyoruz sadece gw8 in güncellenmesini istedik ben gibi bir çok arkadaşlarımız var roland üreticileri neden bir el uzatmıyorlar acaba version güncellemesi bkliyorduk kandırıldık ve set yazacak kimse kalmadı converter ile uğraşıyoz oda randuman verirse burdan roland üreticilerine sesleniyorum ne olur gw8 ile ilgilenin ve set yazan arkadaşlarımız ne olur yardım edin saygılar