• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland gw8 satıyorum şoook fiyat

piyanistcengiz

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa800
Satılık tesisat uygun fiyata

ARKADAŞLAR BİR ADET KORG PA55 tr ..2 ADET 3 YOLLU SERVO KABİN 600*600
1 ADET SERVO PSR 1200 (yeni bakımdan çıktı eskişehir ana bayinden bütün düğmeleri ve potları değişti ) bunun yanında 4 adet kabin ayağı bir adet çiftli org sehbası ve gereken kablo takımı + 1 adet shure sm58 kalite mikrofon satılıktır.FİYAT OLARAK 4000 TL DİR.alıcılar muğla ve civar illerden olursa bizzat test edip alabilirler.cihazlarda bir sorun yoktur.maddi sorunlar yüzünden satılktır.şimdiden alıcı arkadaşlara hayırlı olsun.

Ekli dosyalar

• KORG PA 55.jpg
    KORG PA 55.jpg
    196.5 KB · Görülen: 297
Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Roland gw8 satıyorum şoook fiyat

Arkadaş niye fiyatını yazmıyorsun ki mal senin değilmi istersen suya atarsın kime ne bundan hah işin içinde başka iş varsa orasını bilmem öbür türlü resmini de koy fiyatını da yaz lütfen Saygılarımla,

acil satılık gw8 fiyatı yazmıyorum diyer satıcılara haksızılık olmasın 5542839245

resim ekliyecem sıfır zaten isterseniz video da var burakcafe_borlu@hotmail.com

Hocam, size p.m. attım ; tenezzül edip olumlu yada olumsuz bir cevap vermediniz ; siz bilirsiniz...

hocam p.m nedir msn falan baktım ama anlayamadım daha önce konuşmjuştuk tlf. marmaristen cengiz ben 5542839245

Aynı satıcı kişinin 3 hafta önceki gw8 ilanında fiyatını belirttiği halde, şimdi neden fiyatını yazmadığını anlayamadım. Açıklarsan sevinirim wephack. Çünkü ciddi alıcıyım. Ancak bu şekilde tutarsız ilanlar vermeniz bence yanlış. Önceki ilanınıza ait link :

fiyat düştüğü için kardeşim yazmak istemedim herşey ortda eyer gerçek alıcılar varsa saklı gizli birşey yok msn ekleyin bizzat cihazları göstereyim canlı olarak bakın bu fiyatalra verilmez ama satmam lazım paraya sıkıştım yani.. marmarisliyim ev burda sezon bitti şuan bir değil birkaç sorun yüzünden (maddiyat ) satmam gerekiyo burakcafe_borlu@hotmial.com 5542839245

fiatı 1100 liraymış gerçekten şok fiat ben 1000 liraya zor satmıştım v2 idi

siz alacaksanız size 1000 tl buyrun hocam ..ben alaeti satma tarafatarı değilim kullanmak için almıştım ama mani lazım .

düşük fiat rekoru samphson arkadaşla benim halihazırda.900tl.ye satmıştım.diğer arkadaşta aynı fiattan satıyordu ne oldu bilmem.neticede piyasada her türlü fiat verilebilinir.ucuz olur pahalı olur o satıcıyı ilgilendiren bir husus öncelikle.neticede iki tarafında işi görülür inşallah.hayırlı satışlar....

teşekkür ederim arkadaşlar