• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Sayın site yöneticileri

• Konbuyu başlatan kuscy
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 7
  • Görülen : 2K

kuscy

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa300
sayın admin ve site yöneticileri 1 haftadır siteye giremiyorum database eror hatası neden kaynaklanıyor her zaman böyle oluyor 2 haftada bir yaşıyorum ve çok uzun sürüyor yoğunluktan diycem ama gece 3 4 te okadar yoğun olmaz diye deniyorum yine aynı bilgisayarım bozuk diycem şuan itibariyle denediğimde giriyor bir sorun var açıklarsanız sevinirim teşekkürler.

Cevap: Sayın site yöneticileri

bende giremiyordum.bu gün ilk defa girebildim.sadece google chrome ile giriliyor haberiniz olsun.

bende 1 haftadir giremiyordum ama nasil olduysa bugün girebildim bende google chrome degil..arasira yine database eror gösteriyor..

Moderatör tarafında düzenlendi:

Girmedigi zamanlar cikis yapip tekrar uyeliginizle girin suan bu sorunu bu sekilde atlatacaz ALLAHIN izniyle timur hocam iyilessin bu sorunu halledecektir

Ve sonunda girdim heheh ne oluyoki acaba bi teknik hata var bence

konu linklerine duyuru açılmıştır lütfen okuyunuz

Girmedigi zamanlar cikis yapip tekrar uyeliginizle girin suan bu sorunu bu sekilde atlatacaz ALLAHIN izniyle timur hocam iyilessin bu sorunu halledecektir

hocam söylediğiniz şekilde yapınca evet giriliyor giremeyen arkadaşlar böyle yapsın

selamlar ben şu an başka bilgisayardan tesadüfen girdim fakat çıkış yap diyorsunuz nasıl çıkış yapacagız giriş yapamıyorsunki