• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Sayın TM yönetimi-site yenilenmesi

machin_designer

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA 1000+EMO_SD
sayın tm yönetim ekibi;

site yenilenmiş ve şahane olmuş .... bunun için sizlere teşekkürlerimi sunuyorum... bir ricam olacak uygun görülüp hayata geçirilirse buda müthiş olacağına eminin . isteğim şudur >>> Anlık mesajlaşma ve yardımlaşma adına anlık bir sohbet alanı eklense süper olur kanaatindeyim.. giriş yapanlar sayfanın en üstünde oluşturulacak sohbet alanında anlık problemlerini o anki online olan üyelerimizden yardım alabilirler.

saygılarımla....

Cevap: Sayın TM yönetimi-site yenilenmesi

Aynı ***** sitesinde olduğu gibi demek istemiş. Bencede çok hoş olur.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ustadim o sekilde bir modul eklenmesi sitede konulara olan ilginin dusmesine sebep olacagini dusunuyorum. Mesela benim bir sorunum var bu sorunun cvbini bilen birinden ozelden alirsam sadece benm sorunum cozulmus olur ama konu acarak o sorunumuzu yazip yardim talep ettigimizde bu sefer seninle birlikte ayni sorunu yasayan herkes o acilan konu sayesinde cozum bulacaktir. Zaten forum sitelerinin amacida budur. Ama daha onceden sitemizin sohbet odasi vardi cokta guzeldi su anda kaldirilmis. Eger admin uygun gorurse o modulun eklenmesini talep edebilirsiniz. ;-)

Kolay gelsin.

Eski Tasarım Daha Güzeldi Bence. Hayırlı Olsun.

sayın tm yönetim ekibi;

site yenilenmiş ve şahane olmuş .... bunun için sizlere teşekkürlerimi sunuyorum... bir ricam olacak uygun görülüp hayata geçirilirse buda müthiş olacağına eminin . isteğim şudur >>> Anlık mesajlaşma ve yardımlaşma adına anlık bir sohbet alanı eklense süper olur kanaatindeyim.. giriş yapanlar sayfanın en üstünde oluşturulacak sohbet alanında anlık problemlerini o anki online olan üyelerimizden yardım alabilirler.

saygılarımla....

chat ortamında 1 kişi -1 kişiye yardımcı olur.. ama forum da 1 kişi - 99999 kişi ye yardımcı olur..

umarım anlata biliyorum..

Daha önce vardı böle bir uygulama kaldırıldı bende arifle aynı düşüncedeyim.

Haberci_arif , sizde haklısınız. T.M. sitesinin kendine has bir çizgisi var. Belki de o yüzden en tepede bence. Bırakalımda orijinalliğini bozmayalım. Birde şunu eklemek isterim. Ana sayfada, reklam için yer darlığı söz konusuysa, öyle reklamlar konuluyor ki bir tarafında x işareti oluyor ve tıkladığınızda reklam kayboluyor. Böylelikle reklam sayınızda çoğalır. Varsın üyelerimiz bu x işaretinide tıklasın artık. Hayırlı çalışmalar. Şu an site çok tatlı görünüyor, şahsen beğendim.

chat ortamında 1 kişi -1 kişiye yardımcı olur.. ama forum da 1 kişi - 99999 kişi ye yardımcı olur..

umarım anlata biliyorum..

Anlaşılmıştır... teşekkürler ..........

Reklam vermeyeydin iyiydi :D
Bilemedim, özür dilerim. Bilirsiniz sanıyordum, daha öncede Dr. Salim böyle bir site ismi vermek zorunda kalmıştı. (reklamın bolluğundan site gözükmüyor diyerek) Bende o yüzden mahzurlu değil diye düşünmüştüm. Aman polimik olmasın, şimdiden tekrar, tekrar özür dilerim. Sevgilerimle,