• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

SAZGRUBU ' na İthafen..

maxaltix

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yok
Merhabalar,

Öğretmenler günü vesilesi ile ;

2013 yılı başlangıcından beri tanışmış olduğum SAZGRUBU nickli MUZAFFER abimin bu güne kadar 1 kere cenaze dolayısı ile (tekrardan ALLAH rahmet eylesin akrabasına) Adana'da şans eseri yan yana gelmemizden hariç hiç bir şekilde yaşadığı şehirden ( İstanbul ) dolayı birlikte oturup vakit geçirme imkanımız olmamıştır. Fakat telefonda geceli gündüzlü demeden bir çok kez ailesinden bir bireymişim gibi rahatça onu arayıp teknik/yazılımsal manada yardım istedigimde hiç çekinmeden, gücenmeden, gocunmadan, kızmadan, kırmadan, incitmeden yapmış olduğu yardımlarından ve desteklerinden dolayı bir kez daha sonsuz teşekkür ediyorum. Bana yapmış olduğu org'daki teknik/yazılımsal manadaki hocalıgı ise tartışılmaz bir durum. Bu sebepten dolayı kendi adıma hocamın ve diger kıymetli hocalarımızında öğretmenler gününü kutluyor, ellerinden öpüyorum..

Saygılarımla

Muzaffer abi farkında olarak veya olmayarak birçok üyemize faydalı olmuştur.Faydalı olsada olmasada yardımseverliği ve iletişimi örnek olacak cinsten.Banada yardımları olmuştur.Bende kendisine teşekkür ediyor, yardımlarının devamını diliyorum :)

Cevap: SAZGRUBU ' na İthafen..

Sevgili dostlarım o sizin güzelliğiniz dir. Ben yardımcı olduğumda gerçekten yürekten söylüyorum bir kardeşimi sevindire bildiğimde inanın ki ondan fazla ben sevinmiş oluyorum. Hiç bir zaman da birinizi öbürünüz den ayrı görmedim görmüyorum. Bu gün üye olmuş ve yardım talebinde bulunmuş bir kardeşime de sizlere olduğu gibi davranıp hemen elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum. Sitemiz den evime misafir olarak gelmiş olan bir çok genç kardeşim olmuştur onların iş veya normal ziyaretleri bile beni son derece mutlu kılmıştır. Sattığım ürün dışında yaptığım veya el emeği dediğim hiç bir ücreti bu güne kadar almadım ve katiyen almam da. Hatta üzerine çay kahve gibi ikramlarım da olması muhtemeldir. :) Siz olmasanız ben neye yararım, iyiki varsınız canlarım benim...

Cevap: SAZGRUBU ' na İthafen..

Muzaffer ve Volkan abi cansınız.Sayenizde bir çok şey öğrendim Allah eksikliğinizi göstermesin...