• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

selam

harmonie

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
korg is35
herkese selam arkadaşlar dün 2.el bir korg is 35 aldım daha önce sahnede çalınmış 750 tl ye fiyat nasıldır birde ben pek kullanmayı bilmiyorum acaba sitede yardımcı olunabilinirmi teşekkürler..

Cevap: selam

korg is35 is40 modellerinin fiyatlarının o arada olduğunu duymuştum ama çok fazla bilgi sahibi değilim korg kullanan üstatlar yardımcı olacaklardır

Konu başlıklarnı konu ile alakalı olarak açınız...

Sormak isteğiniz soru ile ilgili bilgisi olan arkadaslar yardımcı olacaklardır...

Saygılar...

iyi fiyat hocam is35 is serisinde en iyisidir..

is35 en iyi is serisi orgdur is40 tan tek farkı microfon girişi ve ses efekti verebilmiş olmandır kendi sesine onun dışında renkgi farklıdır başkada fark yoktur is40 tan ben is40 kullanıyorum birde pa80 çok memnunum saygılar bende is35 ve is40 serisi keşif edilmemiş güzel sesleri içinda barındıran tek orgdur youtubeye komafırat - birgül müzik - dilavan müzik- has müzik yaz bak bakalım is40 la nasıl düğün yapılıyormuş ondaki sesler pa 80 de bile yok bol bol tulum havası dinle bol çalışmalar sana