• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

selamın aleyküm hocalarım

• Konbuyu başlatan bendir
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 5
  • Görülen : 2K

bendir

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
Abilerim ben yeni başlayan birisi olarak ilahi çalıp söylemek için bir org almak istiyorum bana ne tavsiye edersiniz. Saygılarımla...

Cevap: selamın aleyküm hocalarım

yamaha A300 tr cihazını alırsan hem ilahi çalmasını öğrenirsin hemde bu işi öğrenirsin..

güzel cihaz.. birçoğumuz ilk yolculuğa bu cihazla başladık..

yamaha A300 tr cihazını alırsan hem ilahi çalmasını öğrenirsin hemde bu işi öğrenirsin..

güzel cihaz.. birçoğumuz ilk yolculuğa bu cihazla başladık..

abiminde söylediği gibi eger yeni başlıyorsan yamaha a300 tr v2 al. geliştirdikçe yükselirsin a300 v2 seni geliştirir. sonrada gelişince al birtane yamaha or700 v2 plus rahatına bak harika alettir. bu arada bütçen ne kadar ona görede söylüyelim.

bencede yasin kardeşimn dedıgı gıbı ımkan varsa or700 v2 plus al

Arkadaşlarında ifade ettiği gibi ben de 2008 yılında ilahi ve tasavvuf musikisi yapmak üzere bir A 300 TR ile bu işe başladım.ALLAHA şükürler olsun 3 yıl gibi bir zaman da bu alet adeta bana bir okul niteliğinde klavye kullanmayı öğretti.
İnşaallah yarın or 700 v 2 aletim gelecek.Bu arada çok temiz ve sorunsuz olan A 300 tr orgumu satıyorum.500 tl gibi bir rakam a verecem.Düşünen arkadaşlar olursa 0 533 731 34 93 den ulaşabilirler...Allaha emanet olun...

Zikir ritim de sanirim korg daha önde. V2 de de zikir var diyorlar ama v2 görmedim hiç.Yamaha v1 de ise ilahi imkansız ben bir iki ritim yazdım ama zikir olmadıkça ne olabilir ki.Kolay gelsin kardeşim.Önerim korg.