• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

[B]Selamaleykum. Üstadlar İstanbulda A300 TR v3 Sıfır Fiyatları Ne Kadar ? [/B]

Turkay__Ersoy

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha A1000 TR
Sıfır Cihaz Almak Üstüyorum a300tr v3 İstanbulda En uygun Müzik Marketi kredi tek çekim yapabilen mağazalar varmı?

Cevap: Selamaleykum. Üstadlar İstanbulda A300 TR v3 Sıfır Fiyatları Ne Kadar ? [/B

kardeşim 1000-1200 lira para verilirmi o alete parana yazık olur sen bilirsin tabi tercih senin ama iyi düşün bence

Cevap: Selamaleykum. Üstadlar İstanbulda A300 TR v3 Sıfır Fiyatları Ne Kadar ? [/B

V3 Çıktıktan sonra alette bayağı bir iyileştirme olmadımı sizce?

Şahin arabalar vardı eskiden. Çelik jant spoiler cam filmi falan takıp amiyane tabirle Faça yapar, mercedes gibisinden hava atarlardı. O geldi aklıma. Havalarından da geçilmezdi, herkes arkalarından bakıp hayran kalıyor zannederlerdi. Oysa herkes arkalarından bakıyordu ama gülmek için. A300 ile tam ilgisi yok o aklıma geldi yazdım. :)

devede kulak tabiri ile sölim arkadasım aldıktan 1 hafta bilemedin 1 ay sonra sıkılırsın satmak istesen yarı fiyatına zor satarsın parana yazık olur onun yerine ben şahsen kendi fikrim roland korg marka modellerinden tercih yapardım 1500 lira ortalamaya güzel bir alet bulursun