• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Senede Birgün by_ChordSolo ve Saz Arkadaşları...

eline sağlık kardesım
valla çok güzel olmuş öyle macuncuyum deme sanat muziğide bizim kültürümüz macunda yakısır kardeşime sevgi ile kal herdaim...

emeklerinize sağlık.çok değişik hoş olmuş.zevklen dinledim.paylaştığın için teşekkürler ..

teşekkürler arkadaşlar,bu tarzda yakında daha ciddi ve üzerine okunabilecek bir altyapı hazırlığı içindeyim.
umarım baron abim okur:)

Basarilarinizin devamini dileriz.Tesekkurler.

Gönlümde açmadan solan bir gülsün
Her zaman gamlıyım her zaman üzgün
Beklerim yolunu aylar boyunca
Yeterki gel bana
Senede bir gün, senede bir gün

Ağarsın saçların, solsun yanağın
Adını anmaktan yansın dudağım
Bu aşka canımı adayacağım
Yeter ki gel bana
Senede bir gün, senede bir gün

Çok güzel hareketler bunlar hocam devam..Bundan böyle tsmye ağırlık ver usta.Birazda böyle dinleyelim seni.
Kolay gelsin.

değişik bir çalışma olmuş Sn chordsolo , güzeldi

Hocam başlığa Senede Birgün yazmışsın ben taksimi dinlerken heralde yanlış yazdı Makper'i çaldıda ismini yanlış yazdı dedim taki parça girene kadar.. Bahadır hocam çok güzel olmuş macuncu olduk demişsin keşke bütün macuncular senin gibi çalsa bak ne kadar sade ve temiz olmuş. Ama alta sadece zil değilde bateride olsaymış batı tarzı çalımla süper olurmuş.

Hocam başlığa Senede Birgün yazmışsın ben taksimi dinlerken heralde yanlış yazdı Makper'i çaldıda ismini yanlış yazdı dedim taki parça girene kadar.. Bahadır hocam çok güzel olmuş macuncu olduk demişsin keşke bütün macuncular senin gibi çalsa bak ne kadar sade ve temiz olmuş. Ama alta sadece zil değilde bateride olsaymış batı tarzı çalımla süper olurmuş.

yumulacağım hocam yakında bunlara...
esasen bu bir denemeydi,aklımda birşeyler var oluyor mu diye baktım.dediğim gibi makam rast şarkı hicaz...
esas problem davul kaydında asıl olarak.laptoptan kaynaklı büyük sıkıntılar yaşıyorum...laptop olduğu sürece de bu problemler devam edecek sanırım...

teşekkürler arkadaşlar,bu tarzda yakında daha ciddi ve üzerine okunabilecek bir altyapı hazırlığı içindeyim.
umarım baron abim okur:)

tabiki kardeşim valla harika olur ben hocama bu çalışmanı okudum bir ön görüş olarak yaptım büyük keyif olur hepimiz için sevgi ile kal kardeşim herdaim...