• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Senede Birgün by_ChordSolo ve Saz Arkadaşları...

sana helal olsun küçük birader- o ellerine kurban olayım
işte yaratıcılık ve icra bu
eline sağlık rast hicaz meselesi ise ossun lan boşver ama bu yolda devam et baron sölesin ben de bu taksim de şiiir okkkkkkiiiiimm sora hep beraber
sustuk sustuk bak sıra bize geldi deye ağlayalım

hocam senle aynı karede olmak büyük onur ve keyir keza bahadır kardeşimlede olmak aynı çalışmada bana onur verir ben hazırım hocam mesaj alınmıştır ellerinden öperim hocam sevgi ve saygılarımı sunuyorum....

eline sağlık üstad ...valla kaçırmışız şimdi farkettim ...çok hoş bir çalışma olmuş bu ya ...sıradışı yani ...o yüzden baya takıldım parçaya... o kemanlar felan ne öyle bi acayıp güzel olmuş yani...hicazlar rastlar bu tarzlara girme eğiliminmi arttı nedir valla bu çok iyi oldu ya...valla iyiki sen varsın üstad yoksa böyle değişik türlere kimse pek cesaret edipte yaklaşmıyor yani...paylaşım için teşekkürler üstad sağlıcakla kal inşallah.

Evet 'Büyük biraderler' le beraber büyük işler peşindesin Bakalım sonuç ne olacak. Sanat müziğine devam edeceğine sevindim. Benim hoşuma gitti. Paylaşım için teşekkürler. Bu arada, Laptop görüşüne katılıyorum. Bence iyi bir masaüstü toplamalısın. Sen bu işleri artık bırakamazsın. Sağlıcakla kal.

:
yumulacağım hocam yakında bunlara...
esasen bu bir denemeydi,aklımda birşeyler var oluyor mu diye baktım.dediğim gibi makam rast şarkı hicaz...
esas problem davul kaydında asıl olarak.laptoptan kaynaklı büyük sıkıntılar yaşıyorum...laptop olduğu sürece de bu problemler devam edecek sanırım...

Hocam laptopla oluyorda ya çok sağlam bir sistem olucak yada en iyi çözüm mac ile yapıcaksın. Bu arada makam aslında hicazda değil zirgüleli hicaz çünkü hicazı yerinden çaldığınız zaman sol# almaz ama bu parça sol# alıyor ondan sebepte zirgüleli hicaz oluyor, eşim Türk müzikçi olduğu için bazı şeyleri ondan öğreniyoruz:D:D.