• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ses Sahne Sistemi Kiralama Soru?

NiqhTLife

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
1 - Adet Ses Mikseri Dynacord Powermate 1600
3 - Adet Microfon Sehbası
2 - Adet Kule Hoparlor
2 - Adet Ayakli Hoparlor
2 - Adet Kablosuz Mikrofon
4 - Adet Kablolu Mikrofon
1 - Adet Çift Katlı Klavye Standı
3 - Adet Baglama Standı
Kablolar vs.

Bunlara Asa Yukarı Ne fiyat Cekerler 1 Gecelik Kiralamasina duruma gorede 10 metrekare sahnede eklenebilir...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Ses Sahne Sistemi Kiralama Soru?

kardeşim bizim burda org hariç 3 tane kabin amfisi ıvırı zıvırı hepsini 100 tl ye falan kiralıyolar senin yazdığın liste 200 250 li bulur heralde belkide fazla bile tutar

ben 2bin filan fiyat cekerler diye bekliyodum cok iyimiş bole ise

Fikir vermesi açısından ; orkestra elemanlarımızla programa gittiğimizde gittiğimiz yerde tesisat yoksa kendi tesisatımız için bir fiyat biçiliyordu bu fiyatta 500-2500 tl arası değişiyordu..Kullanılan malzeme muhteviyatına göre..Çok farklı fiyat aralığı veren firmalar var bence internetten kendiniz araştırın...Sizin dediğiniz malzemeler için 1000 tl den aşağıya fiyat vermeyeceklerini düşünüyorum...

bizim mahalle arasında düğünlerdi tabi öyle çok kaliteli malzeme değiller ben öle burdakine göre söyledim ha tesisat çok güçlü olur 2000 ide bulabilir

evet biraz aradigim özellikler biraz fazla uctum 16 kanal girişli bi mixer bide 4 tane kule olsa zaten ayarlanır ayaklı 8 tane fılan

Listeyi Güncelledimm

İstanbul da saydığınız malzeme, Işıklandırma ve sahne kurulumu hariç 250 - 300 TL ye kiralık bulmak ümkün lakin işin içine ışıklandırma, 10 M2 sahne işi girerse bu iş zıvanadan çıkar biranda 250 x 10 bile azgelebilir. Kolay gelsin Saygılarımla,

Kiralama işleri çok enteresan. Bir yakınımın mekan açılışı için ses sistemi kurmuştum ( ücret almadan) Açılışla alakalı süsleme vs işlerini yapan arkadaşla konuştuğumda, istenirse açılışlara 1 küp ampli ve 2 kolon şeklinde kiralama yaptığını söyledi. Bu iş için isteyeceği ücretinde 200-250 lira civarında olduğunu söylemişti. Tahminen 4 yıl kadar önceydi. O zamanlar ben 4 kabin,2 sub bass, 1 mikser, 3 power ampli ile düğüne gidip, birde klavye çalıp 250 lira alıyordum. :) Bir gariplik yok mu?

Benim Düsenceme Gore Adam Bakıyo Ufak Defek Yardımlasma Dernekleri Filan Olursa Ucuz veriyo Şirket Adına Filan İş Olursa Ne Arttırabılıyo Arttırıyo. Bireysel İçin Ne Derler Bilemem