• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ferdesu sahneden canlı ses kayıt.

ferdesu

Altın
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg pa800 keman piyano
kalabalık biraz uğultu var ama idare edin:D:D

Ekli dosyalar

• FER._0.mp3
    1.6 MB · Görülen: 508
Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: sahneden canlı ses kayıt.

ferdesu hanım bu performansa teşekkür butonu çok az geldi ya :) :) gerçekten harika bir performans.. bayıldım.. nerdeydi bu kayıt buzamana kadar.. sanki biara türkçe söyleyen bir tina turner dinler gibi oldum :) sesinizin rengi çok etkileyici.. teşekkrler paylaşım için.. programın devamınıda istiyoruz...

güzel yorumun için çok teşekkür ederim furalabi.bu kayıt yeni.. telefon değişince kayıt yapmaya başladım.haftaya başka kayıtlarda yaparım inşallah.beni böyle şımartırsanız daha çok kayıt yaparım:D:D

teşekkürler ferdesu harika bir ses,çok başarılı...demolarınızın devamını bekliyoruz...

çok teşekkür ederim pymmemo.bundan böyle daha çok demo yaparım.inşallah bıkmazsınız:D:D

güzel yorumun için çok teşekkür ederim furalabi.bu kayıt yeni.. telefon değişince kayıt yapmaya başladım.haftaya başka kayıtlarda yaparım inşallah.beni böyle şımartırsanız daha çok kayıt yaparım:D:D

bu telefon bizi çok sevindirecek anlaşılan :) sözlerimi şımartma olarak değilde ''yiğidi öldürmeden'' hakkını verme olarak algılayın.. sezarın hakkını sezara da diyebiliriz :) tekrar teşekkürler.

gerçekten süper performans tarzınız ve sesiniz mükemmel başarılar dilerim kardeşim

güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim samsonthe.

Müthiş bir ses ve yorum ferdesu Hanım.
Müziğin ruhunu çok güzel işlemişsiniz şarkıda.
Yüreğinize sağlık.

sende sağol.çok teşekkür ederim sevgili pire.