• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

set yükleme aciiil yardım !!!!

26mustafa26

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa80
merhaba değerli üstadlarım yeni aldığım korg pa80 nime set yükliyicem elimde bir tane korg pa80 en seti var 16mblık ben bu seti karta yüklemek istiyorum ama kartım dolu bende 16mb lık kart var ama onun içinde başka bir set var bende elimdeki seti yükleme istiyorum
16 mblık kartıma kartım dolu ama başka set var nasıl yükliycem dolu karta başka seti yardımcı olurmusunuz lütfen !!:(

Cevap: set yükleme aciiil yardım !!!!

arkdaşlar birde bu setin içinde multısmpel diye dosya var onudamı kartın içine atcaz backupları atcazda bide bu dosya var bunu nereye atcaz ?? lütfen yardımcı olun

yardım ediiin lütfen !! kimse yokmu:eek:

dolu olan flash kartını silmen lazım önce disk duşuna bas orgun sol tarafında ondan sonra çıkan menuden format a bas sonra format card ı seç sana devam etmek istiyosan fonkisyon(f) tuşlarından numarasını hatırlamıyorum ama f4 olabilir neyse çıkınca görürsün org o tuşa bas diyecektir sana ona bas ve kartı formatla eğer ki card format aktif değilse kart kilitli demektir. Böyle belli belirsiz bi yazı görürsün card format yazısı çok açık rengtetir. zaten o zaman format atamassın o zaman da şunu yapacaksın. Car managerı indir. Formlarda var arattır. Daha sonra card manageri diskete yükle yüklediğin card manager programlı disketi orgun disket sürücüsüne tak ve orgu disket içerdeyken aç karşına bi yazı gelir erase card veya protetct card sen erase cardı seç(ingilizce kartı sil demektir) kartın kilitliyse o şekilde silinir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

daha sonra kart yükle öncelikle kartın setini yüklüyoruz. set uzantılı dosya ve daha sonra back upları yaklaşık 11 veya 12 diskettir yüklüyoruzBunun için cardın dat uzantılı back up dosyalarını hiç bir klasörün içine atmadan her birini bir diskete olacak şekilde yani dat uzantılı dosyalar diskette klasör içinde atılmayacak. Eğer klasör içindeyse çıkar bu şekile tüm back upları hazırla sonra disk tuşundan restore carda gel senden teker teker disk1 i takın şimdi disk 2 yi takın diye söyler sen org her diski yükledikçe diğerlerini takar ve yüklemeyi tamamlarsın. Şimdi bir set dosyasının içinde şunlar bulunur glabal program performance ve style multismpl yoktur sendeki setin belkide korgun başka modellerine ait olabilir ona dikkat et