• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Sevgililer Gününüz Kutlu Olsun..!

haberci_arif

Administrator
Yönetici
Administrator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.ceptelefonuparcasi.com
Enst.
Korg İS40
Trakyamüzik ailesi olarak hepinizin sevgililer gününü kutlarım.

Erkeklerin başına bela olan bu günüde bütün erkeklere sabırlar diliyorum ve ne demek istediğimi anlatan bir video paylaşmak istiyorum.

Buyrun :)

Cevap: Sevgililer Gününüz Kutlu Olsun..!

Saol arifim seninde kutlu olsun ben bu sene boşta olduğum için rahatım :)

Saol arifim seninde kutlu olsun ben bu sene boşta olduğum için rahatım :)

Aynen bende boşta olduğum için bende rahatım. Hiç zarar etmeden atlattım :)

sevgiliniz varsa 14 şubata yakın ayrılın,şubat ayına girmeden ocak ayının sonlarına doğru ayrılın özellikle,
20 şubatta tekrar barışabilirsiniz, :D:D

gibi sözler aslında çok yanlış, :D:D
illede büyük hediye alacağım diye birşey yok insanın gönlü küçük bir şeyden bile o kadar mutlu oluyorki,anlatılamayan bir duygu bu olsa gerek,

eğerki hediye v.s alınmazsa gerçekten dikkat edilmesi gereken bir husus,huzursuzluk mutsuzlukta olabilir,nedenmi çünkü tüm sevgililer 14 şubata odaklanıyor ve içerisinde acaba aşkım bitanem sevgilim v.s gibi bana ne alacak ne hediye alacak veya alabilir düşüncesi 14 şubata yakın dahada ilerliyor,büyük bi heyecanla beklenebiliyor,

alınmazsa büyük yıkım olabilir,

özellikle kadınlar böyle günlere dikkat ederler,erkek dünki yediği yemeği bile hatırlamıyor, :D :D

ben özellikle hediyemi unuturum diye 1 hafta önceden aldım verdim :D :D

14 şubat tamamen toplumsal sinerji meselesi..

anadolu kadını annem dahi babamla bu günde kavga ettiklerine göre vardır bi hikmeti diye düşünüyorum. babam yıllardır anneme hediye almamakta kararlı ve azimli.. annem saçını evi için süpürge etmiş bi ev hanımı olarak bu günde babamdan bi beklenti içinde oluyor. bu senede az zahiyatla geldi geçti. ev ortamı sakin ve sükunetliydi yada benden önce tartışmışlarda olabilir:) takvimler 15 şubatı gösterdiğinde annem için umutlar bi sonraki yıla kaldı hadi hayırlısı