• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Sıfır 38 cm p.audio göbek 4 adet

semihzeki

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa 80
Merhabalar..

Sıfır olarak aldığım P.Audio marka ımf 400 watt model göbekleri satıyorum.. elimde 4 adet bulunmaktadır yedek olarak almıştım ve kullanılmamıstır sadece aldıgımda deneme amaclı ses verildi ve kutularında rutubetsiz ortamda muhafaza edilmiştir rcf göbek aldım ve kabınlerımın ıcerisindeki göbeklerin boşa cıktıgından dolayı satmaya karar verdim ben tanesine 185 tl ye almıştım..4 tanesini 500 tlye vermeyi düşünüyorum... sezon öncesi göbek yenileyecek yada yedek olarak bulundurmayı düşünen arkadaşları tavsiyemdir. ayrıca hiç kullanılmadıgından dolayı isminize faturalanacaktır...

Semih Zeki

0506 716 00 89

Ekli dosyalar

• IMAG0136.jpg
    IMAG0136.jpg
    194.5 KB · Görülen: 345
  • IMAG0139.jpg
    IMAG0139.jpg
    193.6 KB · Görülen: 368
Cevap: Sıfır 38 cm p.audio göbek 4 adet

4 adet 400 watt göbek için 500 tl gayet makul bir fiyat,hayırlı satışlarınız olsun...

hocam piyasa aslında yüksek ama mal alıcıya satılır fiyatı abartmayı makul görmedim..teşekküler

güncel kalsın...

bu arkadastan bu kolonlari aldim bozuk cikti sefersiz ve sahterkardir 4 unude yakmis adi serefsiz birde buraya ilan koymus bunun yuzunden ispartaya gittim iadesini almadigi telefonlari acmadigi icin geri aldim bu adiyi bulamadim dolandirici serefsiz allah bir yerden cikartsin aldigin para zehir olsun

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 17 65.4%
  • Kararsızım

Oy: 7 26.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.7%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri