• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Sıfırdan farksız yamaha Or700v2Plus

yamaha1000

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yamaha a1000
Orgum çok temizdir sıfır ayarında jelatini üzerinde yaklaşık 7 aydır kullanmaktayım evden dışarı çıkmamış sahne yüzü görmemiştir. yanında 8gb usb sini içi dolu bütün arşiv , özel ritimler ve bütün güncellemelerle verilecektir. kutusu kitapçığı kılıfı faturası ve adaptoru olup kutu içeriği eksiksizdir.

İstanbul / 0541 452 27 90

Fiyat:2.300tl

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Sıfırdan farksız yamaha Or700v2Plus

hayırlısı o0lsun.hangi şehirdesınız hocam telefon falan yazmamıssınız nasıl ulasacagız size

ilan güncel.

Güncelllll

güncell tutalımm hayırlı satıslar abimm

kardesım alet sıfırdan farksız dıyosun ama 2300 tl yazmıssın su an bı pa 80 bıle 2000 tye satılıyor bu alet pa 80 den kat kat ustun bu kadar dusurme aletının fıyatını lutfen v2 plus 2 inci eli cok temızler en az 2600 tl olmalı su anda v2 plus ın sıfırı 3300 tl yle 3100 tl arasında degısıyor ona gore fıyatını belırle tesekkurleerrrr....

iyi satışlar...

kardesım alet sıfırdan farksız dıyosun ama 2300 tl yazmıssın su an bı pa 80 bıle 2000 tye satılıyor bu alet pa 80 den kat kat ustun bu kadar dusurme aletının fıyatını lutfen v2 plus 2 inci eli cok temızler en az 2600 tl olmalı su anda v2 plus ın sıfırı 3300 tl yle 3100 tl arasında degısıyor ona gore fıyatını belırle tesekkurleerrrr....

coşkun kardeşim doğru diyorsun sana şöyle anlatayım ben mayıs ayında ilan verdiğimde 2.300 tik para verdiler inan o zaman kıyamadım aleti satmadım daha doğrusu düşündüm sattığımda böyle iyi klavye alamazdım dediğim gibipa80 alayım attan inip eşşeğe binme misali ondan sonra ilanım baya devam etti elime bir kaç kuruş geçti bu seferde dedim satayım belki 800 falan alırım. neyse sezon açıldı ama tabi ilanlara baktığımda kimisi 2100tl ye sattı hatta 1950 y bile satan oldu bu ilanlarla piyasa düştü aslında haklısın ama bu fiyata bile fazla diyorlar artık :) anlamıyorum 2 , 3 kişi aletleri yok paraya verdiler piyasayı düşürdüler. arayanlarda bozuk plak gibi onları söylüyor sanki piyasayı sadece onlar belirliyor bu fiyattan aşşağı çok fazla düşmek istemiyorum yoksa ben aletimden zaten memnunum.

coşkun kardeşim doğru diyorsun sana şöyle anlatayım ben mayıs ayında ilan verdiğimde 2.300 tik para verdiler inan o zaman kıyamadım aleti satmadım daha doğrusu düşündüm sattığımda böyle iyi klavye alamazdım dediğim gibipa80 alayım attan inip eşşeğe binme misali ondan sonra ilanım baya devam etti elime bir kaç kuruş geçti bu seferde dedim satayım belki 800 falan alırım. neyse sezon açıldı ama tabi ilanlara baktığımda kimisi 2100tl ye sattı hatta 1950 y bile satan oldu bu ilanlarla piyasa düştü aslında haklısın ama bu fiyata bile fazla diyorlar artık :) anlamıyorum 2 , 3 kişi aletleri yok paraya verdiler piyasayı düşürdüler. arayanlarda bozuk plak gibi onları söylüyor sanki piyasayı sadece onlar belirliyor bu fiyattan aşşağı çok fazla düşmek istemiyorum yoksa ben aletimden zaten memnunum.

valla kardesım ben pa500 tr yle takas ettım ama 1 haftada bın pişman oldum sakın satma aletı ben v2 plus ı turgutluda bı arkadasa sattım oda bursaya satmıs izmirden atladım taa bursaya gıttım aletımı gerı aldım yamaha kullandıgın zaman baska aletın sound u yavan gelıyor bunu bastan soylıyom kardesım bırde sattın fıyata aletı tekrar alamazssın buda bı gercek sen 2300 sattın demı aletı ite altı tekrara 2300 tl ye alamıyosun cunku bu fıyatlar muzık magzalarının aldıgı fıyatlar bu fıyattan gerı alıyolar 2200 2300 gıbı 2800 2900 e satıyolar benım basıma geldı ama yınede sen bılırsın ...kardesımm.........