• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Sıfırdan farksız yamaha Or700v2Plus

Cevap: Sıfırdan farksız yamaha Or700v2Plus

valla kardesım ben pa500 tr yle takas ettım ama 1 haftada bın pişman oldum sakın satma aletı ben v2 plus ı turgutluda bı arkadasa sattım oda bursaya satmıs izmirden atladım taa bursaya gıttım aletımı gerı aldım yamaha kullandıgın zaman baska aletın sound u yavan gelıyor bunu bastan soylıyom kardesım bırde sattın fıyata aletı tekrar alamazssın buda bı gercek sen 2300 sattın demı aletı ite altı tekrara 2300 tl ye alamıyosun cunku bu fıyatlar muzık magzalarının aldıgı fıyatlar bu fıyattan gerı alıyolar 2200 2300 gıbı 2800 2900 e satıyolar benım basıma geldı ama yınede sen bılırsın ...kardesımm.........

Teşekkür ederim coşkun kardeşim deneyimlerin için pa500tr gerçekten olduğu yerde değil bence çok fuzuli bir cihaz olmasada olurdu sırf or700 rekabeti ama yenemedi :) or700 gerçek anlamda bir çok aleti tokatlıyor. o yüzden aslında o da olduğu yerde değil fazla eğer ki korg or700 olsaydı bir pa80 efsanesi gibi yaşanırdı bence.

ilan güncel

ilan güncel.

ilan günceldir

Bu iş 2000 e bitermi ustad..

İlan günceldir.

İlan günceldir

ilan gunceldir

Casio AT5 oriental keyboard 76 tuş (kutusunda sıfır, iki yıl garantili ve faturalı + Manuel Raymond MRK 61 MD keyboard) ile takas düşünürseniz üzerine 1000 TL de nakit verebilirim... Saygılar Yaşar ERGÜN 0554-5527160