• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Sıfr pa800 fiyatı

muratcaner88

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa800
Sıfır kapalı kutu pa800 almayı düşünüyorum.Fiyatı 1900euromu 1850 euromu 1850 euroya aldım dıyenler oluyor o yuzden soruyorum.Diğer sorumda

elimde pa55tr var bunu satıcıya vermek ıstesem pa800 almak sartıyla ne kadardan sayarlar?

arasına ödücegim ortalama nakit fiyat nedir?

hocam alacağınız müzik market ile takasa girerseniz 55 i ucuza vermiş olursunuz.bence 55 i elden sitemiz aracılığı ile ilana çıkarın satın öle 800 alın derim,saygılar,hayırlı işleriniz olsun...

ilan cıkardım 1700 e kadar veren oldu benim düşündügüm fiyat 1800 tl altında değildi o yüzden pek sıcak bakmadım.Sonucta müzik marketten pa800 alcagım için belki iyi fiyata sayarlar diye düşündüm.

pa800 sıfır fıyat bellımı 1850 euro ıse param yetıcek 1900 ıse yıne eksık kalıcak:D

aldığın yere göre değişir ben geçen gün arkadaşıma aldım 4000 tl ye..50 euro oynaması normal bu pazarlık payı vardır..

pa800 için herhangi bir müzik marketi arayıp fiyat sorabilirsiniz bunun en kolay yolu budur, mega müzik size doğru fiyatı verebilir, yada aslanhanda kubilay müziği arayın size detaylı şekilde yardımcı olacaklardır...

ilan cıkardım 1700 e kadar veren oldu benim düşündügüm fiyat 1800 tl altında değildi o yüzden pek sıcak bakmadım.Sonucta müzik marketten pa800 alcagım için belki iyi fiyata sayarlar diye düşündüm.

pa800 sıfır fıyat bellımı 1850 euro ıse param yetıcek 1900 ıse yıne eksık kalıcak:D

PA-800 lerin bayi fiyatı yani toptan alış fiyatı 1850 EURO dur karsız satan da bence olamaz bu yüzden adamlar 50 EURO da kar koysa 1900 EURO olur normalde perakende fiyatı 2000 EURO dur Saygılarımla,

Muratcaner dosttum bak beni dinle kar edersin cunku basimdan gectigi icn yaziyorum senin aletti takasa sokarsan inan yok pahasina gider cogu arkadasta bunu soylemis zaten cunku sen aleti gotur hic problemsiz olsa bile inan cok problem bulurlar cunku saticilar gercekten insansiz olmuslar buna kimse alinmasin bu dogru satacaklari mal 10 numara derer ama alacagi mal 20 numarada olsa 0 numara derler o sebebten sen once pa55 sat sonra parani cebine koy bakarak gorerek al alacagini sana bu bir yasanmis davanin yavsiyesi

Muratcaner dosttum bak beni dinle kar edersin cunku basimdan gectigi icn yaziyorum senin aletti takasa sokarsan inan yok pahasina gider cogu arkadasta bunu soylemis zaten cunku sen aleti gotur hic problemsiz olsa bile inan cok problem bulurlar cunku saticilar gercekten insansiz olmuslar buna kimse alinmasin bu dogru satacaklari mal 10 numara derer ama alacagi mal 20 numarada olsa 0 numara derler o sebebten sen once pa55 sat sonra parani cebine koy bakarak gorerek al alacagini sana bu bir yasanmis davanin yavsiyesi

Sana katılıyorum o güzel yorumların içinde tşk ederim bugun satıcının kendısıde acık acık soyledı zaten bugun dolastım pıyasayı!!! Bana aletın her ne kadar temizde olsa biz sorun buluruz dEdii... ama satarkenn sorunu yoktur :):)

NeSE benim ve satıcı için hayırlısı olur inş.

tşkler yorumlarınız için.