• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yavuz acayip set şifre

YiGiTMuZiK

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA800 & KORG M3
yavuz acayip set sifre lazım çok acil

Cevap: yavuz acayip set şifre

rar şifresimi koymuşlar anlamadım şifreli setmi buldun.

bulmam 2 saniyemi aldı ama şifrelimi bilmiyom...

demekki şifreli kardeşim şifresini bulamazsan yardımcı olurum bu seti kim tavsiye etti.

demekki şifreli kardeşim şifresini bulamazsan yardımcı olurum bu seti kim tavsiye etti.

güzel kardeşim piyasadakilerini birleştirip kendine uyarlaman gerek ben yapayım derken 10 gün geçti tam yarıya geldim bordu yaktım şansızlık :) bir dahada set demedim eğer ulaşabilirsen yavuz acayip set işini görür.

valla set iyi ise bende alabilirim şifreden...

Moderatör tarafında düzenlendi:

set boş birisi dalga geçmiş herhalde :)

ben merak edip seti indirdim ,set boş değilde,zip şifresi istiyor,eğer şifreyi yanlış yazarsanız setin içindeki dosyalrın adlarını çıkartıyor ama içi boş geliyor bu yüzden boş sanmış olabilirsiniz,zipli hali bile 40.02 megabay gösteriyor set boş olamaz yani ama şifr yok şifre olmayınca bişeye yaramıyor tabi,saygılar...

gerçi zipin içiden baktım 2008 yılının 12. ayından bi set baya baya eski yani,şifreyi vermeselerde olur artık,2009 nere 2014 neree,şifre kalsın usta ilgilenmediğin için ayrıca teşekkürler...