• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Site Aşırı yavaş çalışıyor !

piyasa

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha Psr-A3000+Emo Usb
Yönetimdeki abilerim kardeşlerim son 1 haftadır trakyamuzik çok yavaç işlev görmeye başladı. ilk olarak sorunu kendi internetimden düşündüm ama öyle değil acaba diğer arkadaşlarda da aynımı bu sorun ?

Cevap: Site Aşırı yavaş çalışıyor !

Aynen değerli kardeşim son iki gündür bir sayfadan geçiş en az 3 dakka bazende geçmiyor bugün bende başka bilgisayarlardan farklı yerlerde denedim sorun aynı sıkıntı var umarım en kısa zamanda çözülür...

katılıyorum

siteye dakika tuttum beyaz ekran 13dk kaldı sonra girdi sayfaların birine tıkladığımda yaklaşık 12-13 dk da giriyor kaldıki işlem yapmak zor bu sorun bende yaklaşık 1yıldır var acaba benim pcdemi sorun diye düşünüyodum, bu konuyu görünce ayrıca konuya mesaj yazmak icin bi 10dk da yazı bölümüne girebildim. Demekki sorun herkeste varmış, bi an önce düzeltilir inşallah.

arkadaşlar sunucu ile ilgili bir problem var, üzerinde çalışılıyor...

Ch.

Evet hem sunucu. Saldırı söz konusu biraz sabredin

siteye dakika tuttum beyaz ekran 13dk kaldı sonra girdi sayfaların birine tıkladığımda yaklaşık 12-13 dk da giriyor kaldıki işlem yapmak zor bu sorun bende yaklaşık 1yıldır var acaba benim pcdemi sorun diye düşünüyodum, bu konuyu görünce ayrıca konuya mesaj yazmak icin bi 10dk da yazı bölümüne girebildim. Demekki sorun herkeste varmış, bi an önce düzeltilir inşallah.

Toprak en fazla 20-30 saniye bekliyor 2 haftadır oda sende 13 dk bekliyosa pcde sorun var heralde yada başka sitelerde yapıyormu böyle.

evt 30 sn cıvarı beklıyor .bugun konuda konu acacaktım bekleyemedım :)

valla site yavaş çalıştıkça sinirlerim geriliyor :)

salam EVET SİTE YE GİRMEKTE ZORLUK YAŞANIYOR BENDE BU SİTEDE YENİYİM MUHTEMELEN SİTEDEKİ AĞIRLI OPERETÖR ARKADAŞLARIN ÖLÜ LİNKLERİ KAPATILMIŞ KONULARI RESETLEYİP TEMİZLEMELERİ GEREKMEKTEDİR ÖLÜ LİNKLERİ VE KAPATILMIŞ KONULARI SİLER YADA RESETLERLERSE EN AZINDAN SİTENIN KASMASINA ENGEL OLURLAR