• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Site yöneticileri dikkatine

profesor

Gold üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
YAMAHA A3000
Site yöneticilerine önerim , her isteyen gelişigüzel üye olamasın buna bir sistem getirin , referans , davetiye gibi v.s üye sayısı düşmez , kalite artar bence yoksa bu görüntü hiç hoş değil.

Saygılarımla

Cevap: Site yöneticileri dikkatine

abi bu nedir böyle yahu, sayın yöneticiler lütfen bir çare bulun bu duruma yoksa kalite düştüğü gibi üye sayısı da düşer, ilk defa siteye girmiş olsam şu durumu görsem birdaha asla girmezdim ben şahsen

arkadaşım referans yöntemi demek : bilginin şarta bağlanması demek.. bu sitede bu olmaz. senin dediğin hacking ve webmaster içerikli sıradan sitelerde geçerli... burası ortak bir nokta... buraya üye olanlar zaten belli seviyedeki insanlar... Bilgi paylaşımı serbest olmazsa ; bilgi de kendi içinde azaır....

şartlı ve davetiyeli olması sakıncalı olur birbirini tanıyan arkadaşların sayısı %5 dir. Burada çözüm yeni bir üyenin 20 dakika da bir mesaj yazabilmesini sağlamaktır. Aldığı teşekkür miktarı ile rütbesi yükseldikçe de bu süre azaltılır ve böylece siteye üye olup forumu batıran malların da önüne geçilmiş olur.

arkadaşlar anlık yazışabilme imkanı sağlayan tüm forumlarda bu tarz durumlar olabilir.. sizler bildirim yazarak yönetimin gereğini yapmasını sağlayınız.. bizler gerekenleri uygularız.. iyi forumlar..

Gerçi tv de canlı yayında dahi yaşanıyor bu durum.
Ama forumda bazı kelimelerin yazımı otomatik botlarla yasaklanabilir. Ben genelde sabah 5 te yatıyorum. O arkadaşın yazdıklarını gördüm ama kimseyi bulamadım. Yani silah cekipte de vuramazdım :D
Saglık olsun.

bu tür yazışmalar veya hakaret saygısızlık küfür içeren mesajlar gördüğünüzde yönetime yardımcı olmak adına prfolinizin hemen altında cevap yaz seçeneğinin hemen üzerinde
mesajı moderatöre bildir seçeneği var,o seçeneği kullanıp yönetime yardımcı olabilirsiniz veya sitede onlıne olan moderatör yönetici kim varsa özelden mesaj yazarakta bildirebilirsiniz,
ancak bu şekilde önlem alabiliriz,diğer türlü bu tarz yazışmalar yapanlar asla sitede barınamazlar admin'inde dediği gibi yönetim olarak diğer arkadaşlarda gördüğünde gerekeni mutlaka yapıyolar,bir daha olmaması temennisi ile

Moderatör tarafında düzenlendi:

aslında bu sitenin felsefesi doğru düzgün kanunlar çerçevesinde paylaşım imkanları sunmak...böyle olmaya devam edelim.

benden bi öneri, geceleri sitede hergün bi moderatör nöbetçi kalsın sabaha kadar siteyi boş bırakmayalım.. dikkat ettim, bana edilen küfürler halen duruyor bi kısmı.. sabaha kadarda durdu orda..

Adminim bu dediğimi yaparsanız güzel olur.. sabaha kadar nöbet tutsun moderatörler, siteye siyasi konular açsalar bile kimsenin haberi olmayacak sabaha kadar..

tek sorum var kac kisi bu sitenin ayakta durmasi icin para öduyor bende dahil elinizde pırlanta gibi site var bunu degerlendirecek yerde amac disi islerde kullanıyorsunuz herkece bir admin neden nöbet tutsun bu adminin bu siteden gelirimi var beklesin lutfen arkadaslar sitesi usulune göre kullanalım saygılar