• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

sitede durum

sefamuzik

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Keman & yamaha or 700 v2 plus
değerli arkdaşlar bu site çöktüde yenidenmi kuruldu yaklaşık7-8 sene önceden üyeliğim vardı eski üyelerdenim ama tekrar üye olmak zorun da kaldım bi süre giremedim ondan olsa gerek bi acaip oldum
herkes yeni üye sayılır
ömerx vardı dr.salim. sazgrubu hocam mcihanet ,ibrahim abi ,emrexd9 tanıdık kimse kalmamış galiba:(:(

neyse sağlık olsun tekrar herkese merhaba

Cevap: sitede durum

evet site bir kac defa problem yaptı ara sıra halende yapıyor malesef

hmmm sağlık olsun ama biraz bakındımda eskilerden üyeler var mutlu oldum

Merhaba hocam. Sitede bazı teknik aksaklıklar, bunun yanında maalesef Adminimizin sağlık sorunlarını yaşadık. Çok şükür Timur kardeşimiz çok daha iyi olacak inşallah...

Sitemize Admin yetkilerimiz olmadığı için müdahalede bulunamadık. Bu yüzden sitemiz yaklaşık 2 ay kapalı kaldı. Şu anda durum şükür diyoruz.

Sitemizde uzun zamandır veri kaybı ve dolayısıyla üye bilgileri kaybı v.s yaşamadı. Üyelerimiz hemen hemen aynı kişilerle yoluna devam ediyor.

Nejat Levent abimizi maalesef kaybettik Allahtan rahmet diliyoruz.

Bunun dışında bazı arkadaşlarımız iş yoğunluğu yada başka sebeplerle siteye eskisi kadar uğrayamıyor.

teşekkür ederim ilgin için bir bakındımda eski üyelerden var sazgrubu raporsuz dr .salim chord solo balkanmuzik baykal abi falan hatırladıklarım bunlar timur abiyede geçmiş olsun inşallah sorun yaşamaz artık hayırlısı olsun ben kalbimde traktamuzik in ilklerinden olduğumu biliyorum gerisi önemli değil:D