• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Sitemizin Admininden Canlı Performans - 04 Haziran 2010

Muzikmp3

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
pa800
Hayatını müziğe adamış ender kişilerden birisi olan ve senelerdir sitemizin adminliğini yapan ve bu işe gönül verenleri ayni çatı altında toplamaya çabalayan sitemizin admini Timur'dan Canlı Performans ....

İyi seyirler...

Cevap: Sitemizin Admininden Canlı Performans - 04 Haziran 2010

ritimle kavga eden bir adam:))

Sanırım tesisat yeni kurulmuş ve test etmek için söylediği şarkı. Bence çok güzel olmuş. Bu çalışma stüdyoda değil göründüğü gibi bir sokak düğününde amatör kamerayla kaydedilmiş. Timurun Ses rengi benim hoşuma gitti.
Bu arada 5 Lt. su acaba timur ilhana yetermi :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

hımm tarik hangi ara koydun bunu resil ettin beni :D Arkadaşlar ses düzeni yeni kurlmuş ve test sırasında çekilmiş bir görüntü.. suda 1 bardak su istedim onu yollamışlar :D

ilave olarak inanın bizim bölgemizde damar şarkılar okadar gözdeki.. bilmiyorum diyemeyiz.. bazılarını duyduğumuz ve bildiğimiz kadar seslendirmeye çalışıyoruz.. isterseniz çalmayın :D org sehpasını tutup aşağı çekerler :)

syntheizer oradaki kavgam sinekler ve böcekler ile klavye tuşesi üzerinde gezip ezilmelerinden ve orgun içierisine girmelerinden illallah geldi. .

ne rezil olcan ya sende iyilik yaramıo senın sesini herkez duydu sayemde daha ne istiyon
.. sankı burdaki çalanların hepsi 5 yıldızlı hotellerden barlardamıs calıo sokakta calan da bir suru kişi var ne var bunda utanılcak anlamadım silerım yanı merak etme .
ayrıca cep telefonu ile bu kadar cekılıo ...

iyilik yaramıo sizede :D sayemdem senın herkez gordu canlı olarak ta ayrıca gorduler D: arada sende yap bunu bence hatta bolum var yoksa canlı performanslar die yuklesınler uyeler siteyi cok gezemedım belkide vardır boyle bolum...zaten ben anlamıom site işlerınden :D

bilirim beya timur :D:D sinekler böcekler güzel olmuş

silivriye gelcem bizim kızanların nişşanını yapçam siek savarla gelicem timur :D:D

sizin bu videonuz bence çok güzel ve çok anlamlıdır elinize sesinize sağlık

sitemize üye olan bir çok üstad ve arkadaşımız piyasada müzik yaparak ister düğün ister program ister sokak ister salon her nerede yaparsa yapsın elinin ve dilinin yettiğince en güzel müzikleri yaparak iş ve ekmek peşinde koşuyor .bu çok güzel

sitemizdeki bir çok üstad ve arkadaşımızı ortak paydada buluşturan ve sınırsız paylaşımda bulunmamızı sağlayan bu ortak özelliklerimiz bence