• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

sitemnk lesli kiti

Grup_Ezgili

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha A2000plus+Emo usb
merhaba dostlar
kısa süre önce almış olduğum ketron xd9 klavyeme sistemnk tarafından takılan lesli kitinden taktırmayı düşünüyorum.içinizde taktırıp kullanan arkadaşlar var mı?memnunmusunuz?biraz bilgi verirseniz sevinirim

Cevap: sitemnk lesli kiti

tek sözüm var o adamlarla alış veriş yapılmaz...............çoğunlukta bunu söyleyecektir

ben geçen ay mersinde bir akrabamın düğününe davetliydim.çalan arkadaşın xd9unun önünde lesli nk yazıyordu elektro gerçekten şaşırtıcıydı çalan arkadaşta işin hakkını veriyordu kalite bir müzisyendi.

tavsiye ederim tabiki güvenilir alış verişliğini bilemem ama ben yaklaşık nk dan 7/8 yıldır alış veriş yaparım hiç bir zaman yanlışı olmadı tamam 2/3 gün gecikme oldu oda normal günde kaçtane ketron ile ilgileniyor yani olsun o kadar ama bu güne kadar 1tl mi bile yemiş değildir kısaca fikrimi söyleyeyim
ben çeşitli klavyeler aldım pa800 pa1x pa80 55 60 yamaha vs... hiç biri bana haz vermedi sadece ve sadece ketron ve lesli ihtiyacın var ise nk lesliyi tavsiye ederim nk konusunu savunmuyorum ama 1000lerce ketron gelmiş geçmiş adamın eline hani yanlış biri olsaydı 1 kişi değil 1000lercesi şikayet ederdi hiç kimse alış veriş yapmazdı hani adamı görmüşsün düğünde nk lesli taktırmış ve memnun mesela benim hiç işime yaramıyor yanımda bağlamacım oldugu için olmasa bile bar da lesli yi napcam ama düğünler için tavsiye ederim lesli nk ya emeği geçenleri yürekten kutlar başarılarının devamını bekliyorum
ketron adına yapılan her emeğe ve emeği geçenlere sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum

slm ben de hurda olmuş bi ketron xd9 mu gönderdim sistennk ya. nurettin bey gerçekten bu işin ustası orgu adama benzetti helal olsun. gecikme olur o sorun değil. paketlemesi vs kargoya vermesi çok güvenilir sağlam... bi lesli taktırın bence ben de takacam ilerde.

yorumlar için teşekkürler dostlar.orgu kargoya verdim bugün lesli kiti taktırmak için.açık alanda düğün yaptığım için ve daha önce pa800 kullandığım için lesli efekti olmadan bağlamalar beni tatmin etmedi.nette demoları dinledim hoşuma gitti.hayırlısıyla takılır gelir inşallah

Grup_Ezgil lesli için kargoya vermiştin ne yaptın lesli takılıp geldimi bize demo sözün vardı yoksa lesliden vazmı geçtin

sistem nk lesliyi daha da geliştirmiş ben şimdi ketronda lesli yok diye zırlayan adamlar nereye kayboldu alın size lesli niye taktırmıyorsunuz hemde 200 lira ucuzda korg cular pa 80 lere 800 lere ne paralar harcıyor

taktırdım ve org elime ulaştı.şuan ritimleri ayarlıyorum.ilk fırsatta demo yapıp siteye koyacağım.elektro bağlaması lesli gerçekten süper oldu.bundan önce pa800 kullanıyordum maddi imkanlardan dolayı sattım ama inanın pa800 de bile elektroda bu gerçekcilik yok.

hayırlı uğurlu olsun süper olacağını tahmin etmiştim vede orgun eline ulaştıysa dolandırılmadıysan ki öle şüphemiz yoktu bu nk nın güvenilir olmasına 1 merdiven daha basamak yaptı zatenki gördüğüm kadarı ile iyi insanı kötülemekte onun iyiliğini gösteren reklamdır ki reklam karşılığını en iyi veren hizmettir inşallah nk pcm ler çıkar ilk alıcı olan benimki emeğinin karşılığını alsın sizde satın alınki ödenilen bedel karşılansın yerine yeni pcm ler için sermaye doğsun bence çok mantıklı yani bu pcm işini birimizin yapması şarttı ilk hamle nk dan geldi ketron adına yapılan emeğe sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum thanks