• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

sitemnk lesli kiti

Cevap: sitemnk lesli kiti

hayırlı olsun yeni model leslimi yani dial şeklindemi yoksa 4 adet potlumu

hayırlı olsun evet dial gibi olanımı taktılar yoksa önceki resimdeki gibimi performans nasıl yani değermi eğer değerse pa800 gibi pahalı aletler yerine xd9 tercih edebilirim

xd9 parasının hakkını her halikarda veriyor bence yeni çıkacak olan nk set i bekleyin derim ikisini aynı anda yaptırırsanız sanırım daha uygun yapabilirler 1500 tl ye kalite bi klavye almak kolay değildir

ben sistem nk ile hiç iş yapmadım . ama benim fikrimi sorarsanız ketronun yasal tekınik servisi olmalı eğer öyle olsaydı şimdi tüm markaları kıskandıracak sesleri ve ritimleri olurdu çünkü kullanıcı ile bire bir görüşüp ilgilendiklerini okudum ..

ketronculara büyük bir şanstır nk.. öyle düşünüyorum ..

arkadaslar yeni kit takılı.ilk benim orga takılmış yeni kit.sitemnk nın sitesinde resim ve demolar benim orga ait.çok yakında bende birkaç demo yapıp koyacağım siteye.ritimlerde lesli var onları ayarını yapıyorum, bitmek üzere.elektro bağlaması gerçekten güzel oldu bence.

valla demonu bekliyorum,bakacağım belki fikrimi değiştirip temiz bir xd9 düşünebilirim.

xd9 gerçekten çok güzel ve çok ucuz bir alet geçen hafta tünel müzikte plus4 yüklü bir xd9 kullandım yeni drum kitlerle yazılmış çok güzel ritimler vardı ve yeni edi zurna ve meyler çok güzeldi yani bu şartlar altında xd9 süper özelliklere sahip olmuş artı nk leslide varsa muhteşem olur