• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

sitenize mp3 eklentisi yapamıyorum

• Konbuyu başlatan kazimi
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 7
  • Görülen : 4K

kazimi

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA800
merhaba;
uzun süredir sitenize mp3 eklentisi yapamıyorum,her yükleme yapmaya hazırlandığımda ''yükleme esnasında bir hata oluştu'' diye yazı çıkıyor,sorunumun derhal halledilmesini rica ediyorum...
saygılarımla...

Cevap: sitenize mp3 eklentisi yapamıyorum

merhaba;
uzun süredir sitenize mp3 eklentisi yapamıyorum,her yükleme yapmaya hazırlandığımda ''yükleme esnasında bir hata oluştu'' diye yazı çıkıyor,sorunumun derhal halledilmesini rica ediyorum...
saygılarımla...

hocam sitede belli bir kota var,kotayı aşarsanız hata verir,sitede ancak kısa mp3 şeklinde paylaşım yapabilirsiniz,

sınır 2 mgnyttır
yüksek mg'lı mp3 yükleyemezsiniz maalesef,eğerki mg yüksek mp 3 paylaşmak isterseniz SHARE,ZİPYY SHARE bu linkleri kullanıp sitemize link olarak verip paylaşım yapabilirsiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:

merhaba;
saygılarımla...

Merhabalar...

Kota "süre" olarak ve de "boyut" olarak var.Boyut küçük olsa bile "mp3"ün süresi uzun ise(bildiğim kadarıyla maksimum dört dk. civarı - bakmak lazım) dediğiniz uyarıyı alırsınız.Bu iki unsura da dikkat etmek lazım.(Gönderme esnasında açılan pencerede boyutlar belirtiliyor.)

İyi günler dilerim...

php upload boyutumuz 2 mb dir fakat www.dosyaadresi.com/dosya.zip

tarzında link upload yaparsanız gönderme boyutu kaç yazıyorsa okadar upload edebilirsiniz. direk link upload edebileceğiniz biryükleme adresi gerekli kullanıcılar için..
daha önce yükselttiğimiz php upload boyutu sistemde yüklenme meydana getirmekte..

adminim bence yukseltilmeli en az 5 mb

gecenlerde bende epey ugrastım eklenti isi malesef 1.3mb üstü dosyalarda olumsuz defalarca denememe rahmen sonuc elde edemedim

gecenlerde bende epey ugrastım eklenti isi malesef 1.3mb üstü dosyalarda olumsuz defalarca denememe rahmen sonuc elde edemedim

hocam 2 mgyt'a kadar yükleme yapabilirsiniz,2 mbgyttan yukarı olursa yükleyemezsiniz hep hata verir