• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Sitenize güzel bir öneri...

FLYALONE

**VİP**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
ROLAND GW - 8
Sevgili Trakya Müzik Yöneticilerine...

Üstadlar öncelikle selamlar.

Sitenize bir süredir üyeyim. Gördüğüm en büyük eksiklerden birisi sitenin ana sayfasında sohbet edebileceğimiz bir chat box olmaması. İnsanlar bu yüzden herşeye konu açmak zorunda kalıyor. Soracakları en basit soruları bile konu açarak soruyorlar. Sanırım bu sitenizde bir yüklenme ve gereksiz konu kirliliğine de sebep olmaktadır. Burada tamamen kendi düşüncemi dile getiriyorum. Sitenizde chat odası sanırım var ama bunun ana sayfada olması gerek. Hem böylelikle siteye girdiğimizde insanlara selam merhaba yazabiliriz. Hal hatır sorarız. Daha samimi bir ortam olur. Bir kaç forum sitesinde durum bu şekilde ve inanın çok daha samimi bir ortam var. Bunun sizlere hiçbir zararı olmaz. Aksine bir çok yararı olabilir.. Örnekler çoğaltılabilir...

Önerimi sizlerin değerlendirmesine bırakıyorum...

Bunun gibi bir görüntüden bahsediyorum...

Saygılarımla. Bol müzikli günler dilerim...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Sitenize güzel bir öneri...

kesinlikle katılıyorum.. böylelikle gereksiz sorular için konular açılmamış, işe yarayacak önemli konular göze çarpmış olur. ayrıca dediğiniz gibi daha samimi bir ortam olur. yetkililer bu sorunu çözerler diye düşünüyorum..

Sevgili dostum oda vardı ama ilgi duyulmayınca hiç bir anlamı kalmadı. Birde bizim asıl gayemiz paylaşılan herşeyden tüm üyelerin faydalanmasıdır. Bireysel paylaşımlar bize fazla da faydası olmaz. Soracağınız soru, sorunun ve alacağınız cevabi çözümün bir çok arkadaşımıza da fayda sağlaması lazım. Madem ilkemiz PAYLAŞIM dır, paylaşım herkes için olmalıdır. Saygılarımla,

chat uygulaması zaten var...
fakat ana sayfadaki chatbox eklentileri güvenlik zaafiyetlerine ve sitenin yavaşlamasına neden oluyor bildiğim kadarıyla...

Ch.

gorunur bir sekilde buyuk (CHAT) butonda is gorur bence.son konularin uzerinde sabit olarak...

Bence güzel bir uygulama olabilir....

Tam olarak demek istediğim olayın fotosunu paylaştım. Sadece üyeler yazabilcek sohbet penceresine. Üye olmayanlara içerik kapalı olcak. Ayrıca konuya anında cevap verilebilinir. Bir kişi bir konu yazdığı zaman bazen günlerce cevap gelmiyor. Bu şekilde daha hızlı cevap alabilcek insanlar...

hocam daha önce bu konuyu ben açmıştım ama sonuç olumsuz oldu maalesef,
son sözü admin söyler yinede,bu konuyla sadece admin ilgileniyo

anket bile yapmıştık :)
link altta

bu arada sitenize demişsiniz hocam site hepimizin :) saygılar