• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

sizce hangisi

havzali_baris

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg pa80
slm arkadaşlar
şu anda or 700 v2 plus kullanıyorum düğünler için a2000 veya troys2 takas düşünüyorm sizce ne yapmalyım
şimdiden tşk

Cevap: sizce hangisi

tyros 2 al

ıkısıde kalıte bakımından tartısılmaz cıhazlar lakın t2 nın a 2000 e gore dugun nevalesi yok denecek kadar az ..a 2000 daha avantajlı olur

Tşk cevapalrınız için or 700 e göre a2000 farkları çokmu

bence zorla s serisi al..

cihazdan beklentınıze baglı ..yamaha sounduna alıstıysanız butce kısıtlıysa a 2000 en mantıklısı
özellık bakımından cıhazdan beklentınız dugunde ıstedıgınız performans nedır kullanım amacınız bırebır çalmakmı yoksa rıtmıcınmı kullanıcaksınız bunun gıbı bırsuru nokta var . verdıgınız secenekler arasında en mantıklısı a 2000 olarak dusunuyorum .artıları tabıkı 700 e gore var elbet ama ıkısı arasındakı sızde olusturacagı etkı alıskanlıklarınız ve cıhazdan beklentınıze gore degışır

Düğünlerde hem çalıp hem söylemek ben yeniyim bu işte ilk roland bk5 almıştım sonra biraz zor ve pratik değildi or 700 ile takas yaptım pratiklik çok iyi siz daha iyi bilirsiniz genelle yazsam herkes korg al diyecektir ama ben korg hiç düşünmedim ritim ve sesler çok hoşuma gidiyor benim or700 eskidi artik diye değiştirmek istiyorum