• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Sizce hangisini almalıyım ve neden???

Cevap: Sizce hangisini almalıyım ve neden???

ElectroVoice ELX 115 - 1000Watt Kabin Hoparlör 15'' 38cm

Sana kesinlikle elektrovoice ELX 115 kabini tavsiye ederim.Çok muhteşem bir sesi var.

Peki aldım diyelim elimde mixserim var sadece sizce powerm ı alim yoksa direk küp anfi olarak startech falcon 2000 usb mi?

güncel????

Startek Falcon'u neden düşünüyorsun?Bütçenmi yetersiz.ona gelene kadar ne kadar güzel powerlar var.QSC,Tonny Le,Elektrovoice,Dynacord,Yamaha,bir sürü power var,ama bütçen yetersizse bahsettiğin power ı alabilirsin.Her zaman mikser ve power ayrı ayrı kullanmanı tavsiye ederim.

Startek Falcon'u neden düşünüyorsun?Bütçenmi yetersiz.ona gelene kadar ne kadar güzel powerlar var.QSC,Tonny Le,Elektrovoice,Dynacord,Yamaha,bir sürü power var,ama bütçen yetersizse bahsettiğin power ı alabilirsin.Her zaman mikser ve power ayrı ayrı kullanmanı tavsiye ederim.

startech falcon bütçe meseleesi değil 2 milyar zaten o ama çok kuvvetli ve tonları çok güzel kulalndım onu powerlardan pek anlamıyorum o yüzden aslında:D ama tonny düşünüyorum ben vp serileri

cem ,tabiki tartismasiz EV derim,ama sadece ev kullanimi icin alacaksan yazik bu kadar paraya ,ama sahneyede goturecem dersen mutlaka sabda lazim,bence ev icin cok luks.yinede kendin karar ver derim.

cem ,tabiki tartismasiz EV derim,ama sadece ev kullanimi icin alacaksan yazik bu kadar paraya ,ama sahneyede goturecem dersen mutlaka sabda lazim,bence ev icin cok luks.yinede kendin karar ver derim.

Yok abi ne evde kullanması evde benim yamaha hs80mler kurulu ben kapalı alandada açık alandada düğün yapan biriyim zaten ev ile mcs 38 arasında kaldım

Ev tercih etmelisin çünkü mcs tofaş dır ev mercedes dir :d