• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

sizlere kendi kulak tınıma göre yapmış olduğum sesleri paylaşacam biraz daha bekleyin

bydjmehdi

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa800, gw8
arkadaşlar benim sesleri bir kere denemeli ve görmelisiniz her şeyi yerli yerinde ve düzenli bank halinde yapmış olduğum sesleri bitirmek üzereyim yakında sizlere sunacğım umarım paylaşınca memnun olursunuz ses içinde lead ve macuna yakın sesler üretmeye devam ediyorum saygılarr...;)

Cevap: sizlere kendi kulak tınıma göre yapmış olduğum sesleri paylaşacam biraz daha b

bekleriz şimdiden tskler o zaman:))

Cevap: sizlere kendi kulak tınıma göre yapmış olduğum sesleri paylaşacam biraz daha b

yardimlariniz paylasimlariniz icin cok tesekürler

bekliyelim

Batı sesleri unutmayalım. Piyano , gitar , sax vs gibi seslere de ihtiyacımız var. Lead sesler eski seslerde yeterince mevcut. Emeklerine teşekkürler..

Batı sesleri unutmayalım. Piyano , gitar , sax vs gibi seslere de ihtiyacımız var. Lead sesler eski seslerde yeterince mevcut. Emeklerine teşekkürler..

kesinlikle katılıyorum