• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

sokak çalgıcısı ama...!!!!!!bakında izleyin hele.

süper söylüyor adam yaww,teşekkürler yunus...

birde adam yabancı... bulgar yani ...oda var ...yarabbim o ses ne öyle inanamadım acaba türkiyeyemi mesaj yolluyor ne?

çok güzel paylaşim için teşekkürler...

sanatcıyım diye gecinenlere ibret olsun demet akalın petek bırakın bu isleri birakin sacma sarkicilar

Ne yetenekler var elinden tutulmamış. Kıçını başını açanlar ve arkası olanlar bir yerlere geliyor ama böyleleri sürünüyor. Paylaşim için teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:
iyide arkadaşlar benim anlamadığım neden sokak müzisyenliği yapıyo bu adam bunun gibiler mükemmel program yapar vede ellerinden tutulmalarına gerek yoktur her yerde para kazanır şahsi fikrim bu

Ne yetenekler var elinden tutulmamış. Kıçını başını açanlar ve arkası olanlar bir yerlere geliyor ama böyleri sürünüyor. Paylaşim için teşekkürler.

ruhi abi inan kaçkeredir dinledim.... sesine doyamadım... inanki bu duyguyu kocaman bir orkestrayla veremeyen solistler var etrafta ...yani ben buna şanssızlık diyorum... talihsizlik diyorum ...başkada ne diyebiliriz bilemiyorum.yüce rabbim böyle yetenekleri biryerlere bişekilde ulaştırır diyede dua ediyorum ...çok ama çok duygulandirdi bu beni hocam.adam yerlerde sürünüyor ya buna yüreğim dayanamadı benim.