• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

sokak çalgıcısı ama...!!!!!!bakında izleyin hele.

iyide arkadaşlar benim anlamadığım neden sokak müzisyenliği yapıyo bu adam bunun gibiler mükemmel program yapar vede ellerinden tutulmalarına gerek yoktur her yerde para kazanır şahsi fikrim bu

işin diğer bir ilginç yanıda adamı tüm avrupa tanıyormuş yaw.

ruhi abi inan kaçkeredir dinledim.... sesine doyamadım... inanki bu duyguyu kocaman bir orkestrayla veremeyen solistler var etrafta ...yani ben buna şanssızlık diyorum... talihsizlik diyorum ...başkada ne diyebiliriz bilemiyorum.yüce rabbim böyle yetenekleri biryerlere bişekilde ulaştırır diyede dua ediyorum ...çok ama çok duygulandirdi bu beni hocam.adam yerlerde sürünüyor ya buna yüreğim dayanamadı benim.

Kimbilir ne sebepleri vardır... Bu arada site link'ini hatalı vermişsin bu yüzden direkt açılmıyor. (gg) den sonraki bölümü biraz ayır ki o da URL gibi olmasın. Kolay gelsin.

Kimbilir ne sebepleri vardır... Bu arada site link'ini hatalı vermişsin bu yüzden direkt açılmıyor. (gg) den sonraki bölümü biraz ayır ki o da URL gibi olmasın. Kolay gelsin.

hayallah.!:(:(:(teşekkürler ruhi abim... iyikide dikkat etmişsin ...hemen düzelteyim bende:):):):)

gırtlagı ve sesi güzel....

türkiyede de böyle mazlum sanatçılar çok var ne yazık ki.3-5 kuruş için o soğuk havalarda sanatlarını icra ediyorlar.örneğin beyoğlu caddesinde yürürseniz kaval çalıp söyleyen,gitar vs.çalıp söyleyen birçok garip var.ellerindeki aletlerin artık virtüözü olmuş adamlar ama ne yazık ki laptop la iş bitirenler kadar emeğinin karşılığını alamıyorlar.onların durumunu görünce kendimden utanıyorum ama yapacak birşey yok.bir de içlerinde görme özürlüler var yani.bulgar müzisyeni dinlerken içim burkuldu.dinleyenlerin dalga geçer gibi konuşması içimi acıttı.neyse saygılar........

türkiyede de böyle mazlum sanatçılar çok var ne yazık ki.3-5 kuruş için o soğuk havalarda sanatlarını icra ediyorlar.örneğin beyoğlu caddesinde yürürseniz kaval çalıp söyleyen,gitar vs.çalıp söyleyen birçok garip var.ellerindeki aletlerin artık virtüözü olmuş adamlar ama ne yazık ki laptop la iş bitirenler kadar emeğinin karşılığını alamıyorlar.onların durumunu görünce kendimden utanıyorum ama yapacak birşey yok.bir de içlerinde görme özürlüler var yani.bulgar müzisyeni dinlerken içim burkuldu.dinleyenlerin dalga geçer gibi konuşması içimi acıttı.neyse saygılar........

sonuna kadar sana katılıyorum abim ...benim artık bu sokak müzisyenlerine karşı bakış açım çok değişti bu saatten sonra.

Guzel bir paylasim tesekkurler ustat.

zaten balkan kökenli müzisyen arkadaşlarımızın org konusunda çok başarılı olmalarının nedeni de dededen toruna akordion çalarak altyapılarını çok sağlam oluşturuyorlar.örneğin santor22 üstad da bunlardan biri.şu anda kendisi org virtüözü olmuş durumda.

zaten balkan kökenli müzisyen arkadaşlarımızın org konusunda çok başarılı olmalarının nedeni de dededen toruna akordion çalarak altyapılarını çok sağlam oluşturuyorlar.örneğin santor22 üstad da bunlardan biri.şu anda kendisi org virtüözü olmuş durumda.

sahi şantör 22 üstad nerelerde be yaw.??